איך לנקות כתמים מתיקי עור?

TUSCANA

תיקי עור איטלקיים לנשים וגברים בעבודת יד


עור הוא אחד החומרים העמידים ביותר. בגלל זה, תיקי עור כנראה יחזיקו מעמד זמן רב ויהיה מוכתם בשלב זה או אחר. אין לנו פתרון מושלם לכל בעיה הקשורה לעור שאתה עלול להתמודד איתה, אבל להלן כמה עצות עזרה ראשונה לשמירה על יופיו של העור שלך. אם אתם מנסים את זה בבית, קחו בחשבון ששיטות ניקוי עלולות לגרום לפעמים לנזק, כי כל פיסת עור היא שונה. כדי להימנע מכך, בצע תחילה בדיקה נקודתית בפינה נסתרת. לכן, ללא עיכובים נוספים, בואו נצלול לתוך הלמידה של איך להוציא כתמים מעור. קשורים: טיפול בעור (קריאה טובה אם אתה רוצה שהתיק שלך יימשך כל החיים) תוכן העניינים [הסתר] כתמי דיו כתמי שתן כתמי שמן כתמי מים כתמי שומן כתמים כהים מסקנה כתמי דיו עור סופג דיו מהר מאוד וזה עלול להיות קשה להוציא אותו. הסיבה לכך היא שהדיו הוא צבע, והוא עשוי כך שלא ניתן להסרה. אם אתה רואה את הכתם בזמן שהוא טרי, נסה להשתמש בכל מוצר ניקוי עדין מעור או לשפשף אלכוהול במהירות. ישנן תרופות ביתיות שונות המומלצות להסרת דיו, אך היזהרו. יש סיכוי טוב שכל מוצר שמסיר דיו יפגע גם בצבע העור שלך. אם סימני הדיו קטנים, לפעמים הם ייעלמו עם הזמן ללא כל טיפול. אם שום דבר לא עובד, אל ייאוש, עדיין אפשר להציל את העור שלך. עם זאת, תצטרך לקחת את זה לאיש מקצוע, אבל הם יוכלו להסיר כתמי דיו לא משנה כמה הם גדולים. עם כתמים קשים באמת, ייתכן שיהיה צורך לצבוע מחדש את האזור. כתמי שתן שתן של אדם וכלב בדרך כלל אינו גורם נזק לעור. בדרך כלל מספיקה תמיסה עדינה של חומר ניקוי או סבון במים כדי להוציא את הכתם והריח. כדי לנקות כתמי שתן, הסר תחילה את כל הכריות או המלית שניתן להסיר. השתמשו במטלית לחה ונסו לספוג שתן ככל שתוכלו, אך שימו לב לא להשרות יתר על המידה את העור. לאחר מכן ניתן להשתמש בסבון מדולל או בתכשיר ניקוי אחר כדי לשטוף את האזור. אנו מציעים את Nature's Miracle, מוצר נהדר לניקוי כתמי חיות מחמד, זמין בחנויות לחיות מחמד. זכור שבדיוק בזמן שאתה משתמש במים על עור, עליך לטפל בכל האזור באופן שווה מקצה לקצה. העור צריך להתייבש באופן שווה, אחרת היו בסופו של דבר כתמי מים. בעוד שניתן להסיר שתן של כלבים בקלות, זה לא המקרה עם שתן חתול מכיוון שהוא גורם לנזק קבוע. אולי תהיה תקווה אם תראה את זה בזמן שהוא עדיין רטוב. נס הטבע עשוי לעזור לו על ידי החלשת התכונות הכימיות של שתן חתולים. עם זאת, יש סיכוי טוב שעדיין תסתיים עם כתמים. במקרה כזה, הפתרון הוא לבצע שיפוץ או שיפוץ העור על ידי איש מקצוע. כתמי שמן לפני כמה שנים, הבן שלי הביא הביתה פיצה חמה וזרק אותה על השולחן, ממש על גבי מעיל העור שלי. השמן שניגר מהפיצה הצליח לדלוף על העור. מה הסיכויים, נכון? הפתרון שלי למקרים כאלה הוא עמילן תירס, וזה עבד הפעם. אם שמים עמילן תירס על כתם השמן מיד, כנראה שהוא יספוג את השמן לפני שהעור יספג, ובכך יבטל את הכתם. כתמי שמן שכבר התייבשו ניתנים לטיפול גם כך, אך שיטה זו דורשת קצת סבלנות. שפשפו מעט עמילן תירס על הכתם והמשיכו לשפשף עד שתרגישו שהנקודה מתחממת. ייתכן שתצטרך לעשות זאת כמה פעמים, אבל תמשיך לנסות ועמילן התירס בסופו של דבר יספוג את השמן. אם אין לך עמילן תירס בהישג יד אתה יכול לנסות להשתמש בטלק. עמילן תירס הוא תרופה ממש פשוטה ובטוחה. שווה לנסות על כל כתם שומני או שומני. נתתי את העצה הזו לחברה שלי והיא הצליחה להסיר כתם שפתון בן שבוע.

כתמי מים אולי לא תחשוב שמים נקיים יגרמו להופעת כתמים על עור, אבל כן. הם עשויים להיות טבעות מים מכוס או כתמים מטיפות מים אקראיות. אם משהו רטוב נוגע בעור שלך, יופיעו כתמי מים. עם זאת, הם ממש קל להסיר. מה שאתה צריך זה רק קצת מים וספוג נקי. המים לא צריכים להיות חמים מדי או קרים מדי, טמפרטורת החדר היא הטובה ביותר. מה שגורם לסימני מים להופיע ככתמים הוא נקודת התיחום, ואתה תרצה להעלים אותה. איך לעשות את זה? פשוט עברו על כל האזור עם מים. תרצה לכסות את כל האזור הגלוי כך שההבדל הקל בצבע לא יהיה מורגש. אתה לא רוצה להשרות את העור, רק להרטיב אותו מעט. לשם כך, טבלו את הספוג במים, אך הפכו אותו יבש ככל האפשר על ידי סחטתו. עברו בעדינות על כל פני השטח מבלי לשפשף. החלק עם הכתם יצטרך הכי הרבה מים, ואתה יכול להשתמש קצת פחות בשאר האזור. לאחר מכן כל האזור יתייבש באופן שווה, והכתמים ייעלמו. לא משנה כמה חסרת סבלנות להוריד את הכתמים, תן לעור להתייבש באופן טבעי. שימוש בשיטות חום גבוה, כמו ייבוש בפה רק יגרום ליותר נזק. אתה יכול לנסות את השיטה הזו עם סימנים של קפה, תה או מיץ, אבל לא מובטח שהיא תעבוד, מכיוון שהצבע מהנוזלים עלול להשאיר אותו בסימן. עור ומים לא הולכים טוב ביחד, שכן מים למעשה יייבשו את העור. כדי לשמור אותו במצב טוב, השתמש במרכך עור לאחר טיפול במים בכל פעם. מנקה, מרכך ומגן תמיסת עור הם בחירה טובה, הכל באחד. כתמי שומן אם אתה תופס כתם שומן מוקדם, אולי תוכל פשוט לנגב אותו עם מטלית יבשה. אם זה לא עובד, אל תנסה להשתמש במים כי זה לא יעבוד על כתמי שומן וזה פשוט ייבש את העור. במקום זאת, נסה להשתמש בעמילן תירס. קח כמות נדיבה והקש אותה בנקודה המדוברת. אם הכתם עדיין שם, הניחו לעמין התירס לשבת במשך כמה שעות או לילה. עמילן התירס בסופו של דבר יספוג את השומן ואז אתה יכול פשוט להבריש אותו. כתמים כהים תערובת של קרם אבנית ומיץ לימון עובדת בצורה הטובה ביותר עבור כתמים כהים מכיוון שיש לה אפקט הלבנה עדין. אלה יכולים להיות כתמים מאוכל או דם, למשל. מערבבים חלקים שווים של מיץ לימון וקרם טרטר ומכסים את הכתם בתערובת. תן לזה לשבת במשך 10 דקות. נגב את הדבק עם מטלית רטובה. אם עדיין קיימות שאריות משחה, ניתן להוסיף כמה טיפות של מוהל עדין למים ולהשתמש בתערובת זו כדי לנקות שוב את האזור. כאשר האזור מתייבש, מרחי מרכך עור כדי לשמור על התיק שלך רך ומבריק. מסקנה ללמוד כיצד להסיר כתמים מעור זה לא כל כך קשה. כמובן, ישנם מצבים שבהם שום כלים וידע לא יעזרו להציל את התיק שלך. לכן, הרבה יותר טוב וקל פשוט לטפל בזה. זה הזמן שבו בלסם לטיפול בעור שלנו יהפוך לחבר שאין לו תחליף. אבל אנחנו, בני האדם, נוטים לעשות טעויות, ואסור לנו להעניש את עצמנו אם משהו אכן קרה להם. הטיפים שהוזכרו לעיל יעזרו לך במצבים מסוימים. במיוחד אם שיטות אלו מיושמות מיד לאחר תאונה. אם לא, ובכן, אז אתה יכול להגיע לחנות עבור תיק חדש.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

תיק העסקים מעור איטלקי, תוצרת טוסקנה התיק האיטלקי הוא אחד מתיקי העסקים הנצחיים ביותר. בוודאי ראיתם אותו בשילוב עם בגדים רשמיים, מכיוון שהוא משמש בעיקר בסביבות עבודה. אביזר שיצא מהאופנה והפך לשימוש גבר