top of page

לנקות תיק עור -טוסקני תיקים

לנקות תיק עור -טוסקני תיקים


תיקים העשויים מעור אמיתי או זמש הם יקרים ודורשים טיפול זהיר. אולם בלבוש יומיומי קשה להגן על המוצר מפני זיהום: עלולים להופיע עליו כתמי קפה, תה, שפתון, צבע ועוד, כתוצאה מכך התיק מאבד את המראה האסתטי שלו. כל


בחורה צריכה לדעת לנקות תיק עור מכל כתמים ולהחזיר את המראה המקורי שלו בבית. ישנן מספר דרכים להסיר לכלוך, בחירת האמצעים והשיטות תלויה בסוג החומר. איך מנקים תיק עור מלכלוך רצף פעולות השאלה הנשאלת לרוב היא איך מנקים תיק עור מלכלוך. נשים ממעטות לבחור אביזרים בהירים: הם מתלכלכים בקלות רבה, ולאחר מספר שבועות מופיעים כתמים שונים על פני השטח. עם זאת, קל להיפטר מהם אם מקפידים על כמה כללים לטיפול במוצרי עור: עוד לפני השימוש יש לטפל במשטח בחומרים דוחי מים. קומפוזיציות על בסיס שעווה מונעות כניסת לחות לחומר והופעת כתמים. הספגה מומלץ להתעדכן מעת לעת. כדי להיפטר מהמוצר מאבק ולכלוך רחוב, יש צורך לנגב את פני השטח בתמיסת סבון חמה, שאליה מוסיפים 5 טיפות אמוניה. נגב את המוצר עם מטלית לחה או ספוג, ולאחר מכן יבש עם טישו. טיפות לא אמורות להישאר על החומר, אחרת יופיעו בקרוב כתמים על פני השטח. ניתן לנקות תיק עור בבית מכתמים באמצעים פשוטים. בעזרת מיץ לימון ניתן להסיר כתמים מדיו או מטוש, חלב מחזיר את הצבע המקורי, ניתן להסיר כתמים גם עם בצל חי חתוך. אם מופיע כתם שומני על תיק לבן עשוי עור אמיתי, ניתן להסירו בעזרת דבק גומי. מרחו דבק על האזור המוכתם והניחו לייבוש, ולאחר מכן הסר את הסרט שנוצר. שיטה זו אינה מתאימה למוצרי עור, לכן עדיף לנסות תחילה את השיטה על אזור לא בולט של החומר. לאחר כל טיפול רטוב, יש צורך לנגב את המוצר במטלית לחה ספוגה בג'לי נפט או גליצרין. מוצרים אלו מרככים את העור ומשיבים את הברק המקורי. הם מגנים עליו מפני התייבשות, כך שלא יווצרו סדקים קטנים על פני המוצר. וזלין ניתן לרכוש בכל בית מרקחת, ובחנות לחומרי בניין ניתן לרכוש גם מוצרי טיפוח מיוחדים על בסיס וזלין. שיטות טיפול וניקוי של תיק זמש זמש הוא עוד חומר מסובך שצריך לטפל בו כראוי. נוצרים כתמים על החומר עם הזמן, בנוסף, אבק ולכלוך רחוב נראים עליו בבירור. כדי להחזיר למוצר את המראה המקורי שלו, ניתן לבצע ניקוי יבש, אך ניתן לטפל ברוב סוגי הלכלוך בבית. זה לא כל כך קשה לעשות כמו שזה נראה במבט ראשון. אתה יכול לנקות תיק זמש מלכלוך רחוב רגיל בעזרת קיטור. כדי לעשות זאת, זה מספיק להחזיק את המוצר במשך כמה דקות מעל מים רותחים: טיפול בקיטור מאפשר לך להסיר אפילו לכלוך ישן. לאחר הטיפול יש לשפשף את האזור המזוהם במברשת גומי מיוחדת, אותה ניתן לרכוש בכל חנות לחומרי בניין. במקרה של זיהום כבד, ניתן לבצע ניקוי באמצעות תמיסת סבון. מוסיפים למים סבון נוזלי, מרטיבים ספוג בתמיסה ומנגבים איתו את המשטח המזוהם. לאחר מכן מסירים את שאריות הסבון בעזרת מטלית נקייה ולחה ויש לייבש היטב את המוצר. זמש ניתן לייבש רק בטמפרטורת החדר בטמפרטורת החדר, אין לשמור את החומר ליד תנורי חימום או בשמש הפתוחה. דרך נוספת להסיר כתם מזמש היא לשפשף את האזור המוכתם במחק נייר רך. עם זאת, יש לעשות זאת בזהירות כדי לא לפגוע בחומר עצמו. שיטה יקרה יותר, אך גם יעילה יותר, היא רכישת חומר ניקוי זמש מיוחד מהחנות לחומרי בניין, וכן ספריי דוחה מים. טפלו במשטח כדי להסיר את הכתם ולאחר מכן רססו על חומר הזמש, זה יוצר סרט שמונע התלכלוך מחדש, כך המוצר יחזיק מעמד זמן רב יותר. טיפול נכון בתיק יעניק לו חיים ארוכים, והוא תמיד ייראה יפה.

טיפול במשטח הלק של התיק אתה צריך לדאוג לא רק לעור וזמש, אלא גם למוצרים מצופים לכה. משטח כזה מאבד את הברק הנעים שלו עם הזמן ודועך, כתוצאה מכך התיק נראה מכוער. ניתן להחזיר את המשטח המצויר למראהו המקורי במספר דרכים. הפתרון הפשוט ביותר הוא לקנות מוצר טיפוח מיוחד, ועדיף לעשות זאת במקביל לקניית האביזר עצמו. כדי להבטיח שהמוצר לא יאבד את הברק שלו, מספיק לנגב את פני השטח מדי יום עם מטלית פלנל רכה. אם יש שריטות על פני השטח, יש לשמן אותן בוזלין. דרך נוספת להסיר לכלוך במהירות היא לשפשף את האזור המוכתם בחצי תפוח אדמה נא. החלק אותו מספר פעמים בכיוון מהמרכז לקצה, והכתמים ייעלמו. לאחר מכן, מומלץ לטפל בנוסף באזור בקרם ניקוי מיוחד. ניקוי תיקי דמוי עור לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לקנות תיק מעור אמיתי. הרבה יותר קל לבחור זול. אבל דגם איכותי עשוי עור: טכנולוגיות מודרניות הפכו אותו לבלתי נבדל מעור. כדי להסיר לכלוך מפני השטח של דמוי עור ועור אקולוגי, זה מספיק כדי לנקות אותו עם מברשת קצף לחה עם הספגה גליצרין. טיפול זה לא רק מסיר לכלוך, אלא גם יוצר סרט על פני השטח עם אפקט דוחה מים. לעתים קרובות עולה השאלה, איך לנקות את שקית הצבע. ניתן להסיר כתמים רק בעזרת תרסיסים מיוחדים. אין להשתמש בממיסים, אלכוהול, אצטון ותרכובות כימיות אחרות לעור, מכיוון שהם יפגעו בחומר. ניתן להשתמש בחומרי ניקוי עדינים: תמיסת הניקוי מסירה את מרבית הלכלוך מבלי לפגוע במשטח. בעת הסרת הלכלוך משטח התיק, אסור לשכוח את הבטנה. לעתים קרובות הוא משאיר כתמים של מוצרי קוסמטיקה, עטים כדוריים ומזהמים אחרים. אם הבטנה ניתנת להסרה, יש לשטוף אותה באופן קבוע, אם לא, פשוט לשאוב את השקית מבפנים כדי להסיר אבק. במידת האפשר, ניתן להפוך את הבטנה החוצה, לנקות בתמיסת חומר ניקוי ולייבש. אותה שיטה מאפשרת להסיר ריח לא נעים. דרך נוספת להחזיר ריח נעים לשקית היא להכניס פנימה חופן קפה טחון. רוב החומרים קלים לטיפול. זה מספיק כדי להסיר מעת לעת לכלוך מפני השטח ואל תשכח הספגה דוחה מים. כתוצאה מכך, מוצר העשוי מעור אמיתי, דמוי עור או זמש תמיד ייראה מושלם, התיק יחזיק מעמד יותר מעונה אחת. עלות הטיפול היא בדרך כלל קטנה ומוצדקת לחלוטין על ידי התוצאה.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

MADRID

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page