top of page

תיקי עור לנשים מאיטליה של טוסקני תיקי עור

עודכן: 19 בדצמ׳ 2021

אנחנו חיים בעידן שבו הכול מפואר, אטרקטיבי ויוקרתי. וכך גם לגבי תיקי העור. החיים שלנו הופכים להרבה יותר קלים עם מוצרי העור היוקרתיים האלה. ישנם סוגים שונים של עור המשמשים למוצרים שונים. ומוצרים אלה נחוצים על ידי כל אדם בחיי היום יום שלו למטרות שונות. העור עמיד למדי אך יראה סימני בלאי בסופו של דבר. זה יכול להינזק משחיקה, חמצון או תהליכים ביולוגיים שאינם הפיכים. אבל זה לא בהכרח אומר שלא כדאי לתקן את החפץ עם העור, אלא אם אינך יכול לנקות את השכבה המזדקנת. עם תשומת לב נאותה, ניתן לעצור את רוב הנזקים למוצרי עור לתקופה ארוכה או לתקן לחלוטין. מאמר זה מראה לך כיצד לטפל במוצרי העור שלך על ידי מתן טיפים כיצד להימנע מנזקים ומה עליך לעשות אם מוצרי העור האהובים שלך סובלים מייסורי הזמן וניזוקים. מדוע העור נסדק? תהיתם פעם למה עור נסדק? אם מגפי העור, התיקים או הז'קטים שלך סדוקים אז אי אפשר להאשים אותך שאתה מתוסכל. עם זאת, לפני שמפילים את כולם ל'איכות ביצוע ירודה', בדוק את האפשרויות. סדקים בעור הם בעצם קרעים של צד הבשר של העור. אלה יכולים לקרות בגלל סיבות טבעיות, ברכישת תיקי עור לנשים כדאי לזכור, כי באותה מידה בה גדל השוק והמבחר, גם חקייני העור אינם נחים. לא כל תיק שתמצאו בחנות תיקי עור לנשים – הוא בהכרח תיק עור מקורי. החיקויים של תיקי העור הם רבים ומשווקים בכל חנויות התיקים. אם אתן מחפשות איכול ללא פשרות, כדאי לבדוק את מקוריות התיק. ניתן לבדוק זאת באמצעות הסמל הבינלאומי המסמן את מוצרי העור המקוריים. כמו כן הריח הייחודי שיש לעור אינו ניתן לזיוף ועל ידי הרחת התיק תוכלו לדעת האם התיק עשוי מעור אמתי. אור UV, שינויי טמפרטורה וכו'. עור הוא עור של בעלי חיים שנשזף כדי לשמש במשך שנים רבות לשימושים רבים. כאשר העור נחשף לאווירה לחה, אדי הלחות העודפים באוויר מתיישבים על פני השטח ונספגים בנקבוביות. בכל פעם שעור נחשף באווירה יבשה, קורה הפוך: לחות מהנקבוביות שלו משתחררת לאוויר, מה שגורם לעור להתייבש. זוהי תופעה נורמלית שבדרך כלל אינה מהווה בעיה, אלא אם כן הלחות סביב העור גבוהה או נמוכה מדי. כיצד להימנע מסדקים מעור? אמנם אין פתרון עשה זאת בעצמך פשוט לעור סדוק, אך ישנן שיטות להימנע מכך. בין אם יש לך ז'קט עור, מכנסי עור, חולצת עור או כל לבוש אחר שעשוי כולו מעור אמיתי, עליך לנקוט בצעדים ספציפיים כדי לשמור על הבגדים שלך בטוחים מפני התרחשות זו. 1. בראש ובראשונה, הקפידו על רמת לחות מתאימה במקום בו אתם מאחסנים את העור שלכם. רוב האנשים מודעים לטמפרטורת הבית שלהם, אך מעטים מודעים לרמת הלחות שלו. 2. טכניקה שימושית נוספת למניעת פיצוח עור היא בחירה בעור איכותי. זה הבסיס, שגם אתה תראה אותי מדבר יותר. גם סוג העור הזול נוטה יותר להישבר. לכן, בעוד שרכישת פריטי עור באיכות נמוכה עשויה לחסוך לך כמה דולרים, היא תעלה לך בסופו של דבר יותר בטווח הארוך. זו הסיבה שעדיף להוציא קצת יותר, במיוחד עבור מוצרי עור גבוהים. אם יטופל כראוי, פריט עור איכותי יספק שנים רבות של הנאה תוך הפחתת סכנת הסדקים. ניתן למנוע מעור להיסדק על ידי טיפול שוטף, בנוסף לשמירה על רמת לחות מתאימה ובחירה בעור איכותי. למה זה נדרש? גם כאשר מטפלים בו כראוי, העור עלול להתייבש. לא סביר שהוא יישבר אם מאוחסן בסביבה מבוקרת אקלים, אבל התייבשות עלולה לגרום לו להיסדק. זו הסיבה שחשוב לתחזק את העור שלך על בסיס קבוע. אתה יכול לשמור על העור שלך רטוב וגמיש על ידי שימוש בתמיסת עור שמונעת ממנו להישבר.

ובכן, אם העור נסדק, השאלה הבאה היא איך לתקן את זה? זה מה שחיכית לו בסבלנות! חשוב לנקות ולתחזק פריטי עור לפחות פעמיים בשנה. זה מבטל כל לכלוך ושמן שעדיין עלולים להיות על פני התיק או הז'קט שלך ומונע ממנו לחלחל פנימה. כביסה תכופה עם סבון ומרכך עור שומרת על החלק העליון של העור נקי וגמיש. מכיוון שמוצרי עור נלבשים לעתים קרובות, יש צורך אפילו יותר לתת תשומת לב מיוחדת לאזורים אלה. בואו נודה בזה, אנחנו מעריצים מוצרי עור ונושאים אותם כמעט לכל מקום שאנחנו הולכים!

1. לאחר הניקוי, ניתן לאטום כל שבר גדול בדבק עור כדי למנוע סדקים נוספים. יש למרוח לפי ההוראות, הקפד להבריש כל דבק נוסף שמחלחל החוצה.

2. סבון אוכף, המכונה לרוב סבון גליצרין טהור, הוא הפתרון האידיאלי לניקוי עור. בסבון זה אין מרכיבים קשים שעלולים להזיק לעור. יש למרוח סבון אוכף ולנקות את המשטח בעזרת מברשת צחצוח נעליים נקייה ורכה.

3. מרחי מזור מעור על אזורים סדוקים בעזרת ספוג עדין.

4. מרכך עור, כפי שנאמר בעבר, הוא הטכניקה היעילה ביותר לתיקון עור. הוא מטפח, מבריק ושומר על העור תוך הארכת חייו.

5. כדי לשמור על מראה רהיטי העור שלך יפה, השתמש בו כשגרת ניקיון יומית. יש לציין כי למוצר זה יש פוטנציאל לשנות צבע עור בהיר. השתמש במגבת רטובה למריחה. הנה זה, אתה יכול להגיד האקונה-מטטה! בדוק את קולקציית תיקי העור העמידים שלנו.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page