top of page

תיק עור עסקים TuscanyBags

עודכן: 20 באוק׳ 2021

תיק עור לעסקים ,מה חשוב לחפש , כיצד לקנות תיק את תיק העור המקצועי הראשון שלך ? תיק עור איכותי יכול להיות יקר ! המחירים נעים בין 800 ל 1500 שקל.

מדוע קיים הבדל עצום של מחירים? מה ההבדל בין תיק עור זול לבין אחד העולה יותר מאלף שקל ?

1 תיק שעשוי עור איכותי .איכות העור משתפרת עם הגיל- התיק צריך להיראות פנטסטי גם אחרי עשור של שימוש. במשך הזמן עורות מפתחים פטינה (פטינה היא שינוי הדרגתי של העור לאורך זמן דרך אלמנטים שונים. הסיבה לכך היא שהעור סופג בהדרגה אלמנטים שונים לאורך שנים. ) תיק עור איכותי נראה אלגנטי ומקצועי. עור אמיתי ,עמיד, גמיש, אטרקטיבי ויש לו ריח טיפוסי .

בחירה בעור גרגר מלא full grain leather יהיה התיק העמיד ביותר.

עור עליון :Top full grain leather הוא אלטרנטיבה במחיר סביר .

עור חצוי-גרגר :split leather לא יחזיק זמן רב כמו עור באיכות גבוהה יותר. המקורות של העור המשמש להכנת התיק לעתים קרובות קובעים את האיכות.

עור באיכות הגבוהה ביותר הוא שמקורו מאיטליה, צרפת, אנגליה ואמריקה. הימנעו מקנייה של תיק עשוי עור מזויף. 2. החומרים המשמשים לבניית התיק: אביזרי החומרה המשמשים לתיק משפיעים לא רק על המחיר, אלא על עמידותו ,מראה והמנעולים, ידית, אביזרי רצועת הכתף, רוכסנים, אבזמים וטבעות . בדקו כי החומרים הם באיכות טובה.

בחנות - זוהי משימה פשוטה של ​​הפיכת התיק וללמוד את הפרטים. אם אתם רוכשים את התיק באינטרנט - התמקדו בתמונות המוצר ובחנו את איכות האביזרים. חלקי החילוף די יקרים. המחיר הוא אינדיקציה טובה לאיכות. אביזרי עור באיכות טובה הם חזקים - יצרן אשר משתמש בחומרים איכותיים מחיר המוצרים שלו יהיה גבוה יותר .3.בחירת התיק הנכון :האם הסגנון והפורמליות של התיק מתאימים לאורח החיים שלך ? מה המקצוע שלך ? עורך דין או רואה חשבון ?תיק עור איכותי יהיה אידיאלי. נסיעות לעתים קרובות עבור העסק ? תיק מתגלגל יהיה הבחירה הברורה.

4.עמידות של התיק: חפשו את איכות הביצוע בעת רכישת התיק: התפירה של התיק צריכה להיות ישרה, ללא חוטים רופפים. בדקו את המשטחים הפנימיים והחיצוניים לתפירה עקבית. תפירה מחוזקת מספקת הגנה על האזורים הפגיעים של תיק העור. רוכסני מתכת הם באיכות טובה יותר מאשר פלסטיק. יש לפתוח ולסגור את הרוכסן כמה פעמים כדי להבטיח סגירה חלקה. אם קונים באינטרנט, יש לבדוק את התמונות המציגות את הרוכסן במצב פתוח וסגור. הידיות צריכות להיות קבועות לגוף התיק עם תפר מחוזק או גופי מתכת. ידיות המודבקות לתיק עשויות להשתחרר לאחר תקופה קצרה של שימוש.

5.תאים (גמישות של שטח) פנים מעוצבים עם תאים גמישים ומרווחים כדי לאחסן את המחשב הנייד ושאר דברים .

השיקול העיקרי עבור קניית תיק עור צריך להיות מה צריך לשאת בו ?. שימו את כל הדברים שאתם מעוניינים לשאת בתיק על השולחן ולאחר מכן הבינו מה אתה צריכים?. חשוב שיהיו מספיק תאים לשמור על תוכן מאורגן ככל האפשר, במיוחד אם אתם נושאים הרבה דברים.

6.צבע תיק העור :שלושת הצבעים הנפוצים ביותר לתיקי גברים הם חום, חום כהה ושחור. שחור וחום כהה הם המתאימים ביותר לסביבה מקצועית - תחושה של כוח וסמכות. כאמל וצבעים בהירים יותר מתאימים יותר למטרות מזדמנות לאווירה רגועה .הימנעו משני צבעים שונים ! יכול להיתפס ראוותני !!

7.סגנון חיים :אם אתם נוהגים לשאת מחשב נייד, ודאו שיש תא גדול מספיק עבור המחשב הנייד עם ריפוד נאות. אם אתם נוסעים לעתים קרובות עם התיק - כדאי לשקול תיק עם מנעול לאבטחה .עורך דין או מזכירה משפטית ייהנו משימוש בתיק גדול יותר, משום שמקצועם ידוע כמצריך הרבה מקום לניירת.

תנו מבט בקטלוג תיקי עור לעבודה שלנו


פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page