top of page

תיק עור איטלקי לגבר -TUSCANY BAGS

עודכן: 6 בנוב׳ 2021

הנה מה שאתה צריך לדעת על רכישת תיק עור איכותי

קנייה של תיק עור יכולה להיות מבלבלת. השוק רווי עור מזויף זול, אומנות באיכות נמוכה וחומרה שמתקלקלת לאחר עונה או שתיים. כדי לסייע להפריד בין העשוי היטב לחיקו היקר מדי, דיברנו עם אומן עור מומחה כדי לקבל תובנה לגבי המתרחש מתחת למכסה המנוע.


חפש עור "מלא" בכל הזדמנות אפשרית; עור שלא השתנה (או "מצופה") פני השטח שלו בכדי להסוות את הסימנים הטבעיים שעל העור (תרתי משמע, צלקות החיה). פריטים שעליהם חותמת "עור אמיתי" (ולא "מלא") הם בדרך כלל פיצולי עור שנלקחו מהחלק האחורי של הקליפות, חתומים בדוגמת תבואה מלאכותית, ולאחר מכן מצופים במשטח צבוע הדומה לעור מלא. זה יכול להיות מאוד מטעה, מכיוון שמסתרים אלה לא יהיו רכים או עמידים כמעט.

קביעת איכות עור

שני גורמים קובעים את איכות תיק העור: בחירת העור ותהליך השיזוף -צביעה .

שני גורמים קובעים בסופו של דבר את האיכות (והמחיר) של פיסת עור: בחירת הסתר ותהליך השיזוף.

בחירת הסתר מתייחסת עד כמה העור נקי ביחס לכמות הסימנים הטבעיים על העור.

עורות מדורגים (ומתומחרים) בדרך כלל על סמך ניקיון העור, ותנאי הבריאות הכלליים של עור החיה.

שיזוף הוא תהליך הטיפול בעור של בעלי חיים לייצור עור, מה שהופך אותו לעמיד יותר ופחות רגיש לפירוק. באופן מסורתי, בשיזוף נעשה שימוש ב"טאנין ", תרכובת כימית חומצית הנגזרת מקליפת עצי אלון או אשוח. ניתן לבצע שיזוף בשיטות צמחיות או מינרליות. לפני השיזוף, העור אינו מסובך, מסיר שומנים, מתייבש וספוג במים במשך 6 שעות עד יומיים. צביעה עשויה להתרחש גם בתהליך השיזוף.

בסופו של דבר, עור איכותי צריך להיות בעל מגע רך וגמיש שבאופן טבעי מושך ומזמין. זה לא צריך להיות דומה ויניל או כל חומר סינתטי. הימנע מכל דבר מפלסטיק-י או גומי-י, ל"עורות "אלה לא יהיו אותם יתרונות חוזק או הזדקנות.

תחשוב לטווח הארוך כשמדובר בטנה.

כל ציפויי תיקים צריכים להיות עשויים מחומר עמיד וצריכים להרגיש שהם יבצעו לאורך זמן.

כל דבר דק או זול מבפנים משקף את האומנות הכוללת ואת אורך החיים הצפוי של המוצר. תחשוב לטווח ארוך ותזכור שכנראה יהיה לך קשה עם זה.

אחת הפעולות הגוזלות ביותר על מוצרי עור היא גימור נקי של משטחי הקצה. לתיקי עור באיכות גבוהה יש בדרך כלל קצוות שעברו ליטוש ביד (לא צדדים גולמיים שלא נשמרו).

רוכסנים הם מרכיב חשוב מאוד בתיק ואסור להתפשר עליהם לעולם. ברגע שרוכסן נכשל, תיק עלול להיות חסר תועלת. פליז היא בדרך כלל הבחירה עבור רוכסן איכותי, עם ציפוי ניקל או נחושת. לרוכסנים האיכותיים ביותר יש שיניים לא חדות ומחליק רוכסן שעשוי גם הוא מפליז (לא מתכת נחותה). רוב הרוכסים נשברים כאשר הבד לאורך שולי השיניים נשחק, אז אתה רוצה לחפש בד רוכסן חזק במיוחד. כמו כן, חשוב שהרוכסנים יוכנסו לתיק בצורה תקינה ויפעלו בצורה חלקה, לכן הקדישו מספר בדיקות כדי לוודא שהוא גולש בצורה חלקה ושאינם חיכוכים מיותרים. לבסוף, המשקל והגודל של הרוכסן צריכים להיות מתאימים לגודל התיק, בהתחשב בכך שכנראה תמלא אותו יתר על המידה מתישהו.


יכול לשמש גם. הגימור על החומרה צריך להיות נקי, ללא קווי יצוק, וגודלם צריך להיראות מתאים (וחזק מספיק) לקיבולת ולמשקל התיק המרבי. כל החומרה צריכה להיות מחוברת בצורה מאובטחת, וכל נקודות הלחץ צריכות להתחזק בתפרים נוספים. אם משתמשים במסמרות, חשוב לשטוף גב כדי למנוע מעבר. על אבזמים הלשון צריכה להיות כבדה מספיק כדי לא להתכופף ולא להיכשל. אל תפחד לתת לחומרה משיכה טובה לבדיקה כדי לוודא שהיא בנויה להחזיק מעמד.

הידיות צריכות להרגיש נוחות ויציבות.

הידית (יות) הם המגע הראשון שלך עם התיק - אלה אמורים להרגיש נוח/יציב ביד ולבנות אותם משכבות רבות של עור מוערם (הם לא צריכים להרגיש דקיקים או "חלולים").

גם ידיות נשיאה לא צריכות להיות כל כך ארוכות שהתיק יתנדנד בעת ההליכה (זה יוסיף לחץ מוגבר לנקודות המיקוד של התיק).


יש חשיבות גם לאופן שבו הידיים או רצועות הנשיאה מעוגנות לתיק. אם נתפר, צריכה להיות שכבה נוספת של תפירת הדבקות היכן שהידית פוגשת את התיק, יחד עם תמיכה נוספת מאחורי נקודת המגע כדי למנוע משיכה.

תחזוקה

כדי שהתיק יחזיק מעמד, חשוב למרוח מרכך כדי שהעור לא יתייבש. לעולם אל תניח תיק שהיה רטוב במקום חשוך לייבוש. עובש יכול להפוך לבעיה ולגרום לחולשה. הניחו למוצרי עור להתייבש באוויר לפני שאתם מניחים אותם. מרכך שיושם על בסיס קבוע יזין את העור וימנע מאזורי התפרים להתייבש. אך לפני שאתה מקציף אותו עם מרכך חדש, תמיד כדאי לבדוק קצת במקום מוסתר קטן שבו אין סכנה לפגוע או לשנות את הצבע של התיק.


כשאתה שם מוצרים באור שמש ישיר לפרקי זמן ארוכים אתה מסתכן בייבוש העור או שהצבע ידהה. אין להכניס שקי עור לשקית ניילון אטומה היטב. כל מיכל צריך להיות מסוגל להתאוורר. נסו לא להניח תיקי עור על רצפות רטובות, או לגרד אותם על פני משטחים גסים. אסוף תמיד את תיק העור באמצעות שתי הידיות (אלא אם יש לה רק אחת).

אם אתה מכבד רכישה איכותית סביר להניח שתתוגמל בהנאה של שנים רבות. וחשוב !! אל תתפתו למחיר. כמו שאומרים הפתגם הישן: "אם זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי ..."

מעוניינים ב תיקי עור איטלקי לגבר ? בקרו בחנות של תיקי עור טוסקני
פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page