top of page

תיקי עור לנשים מותגים TuscanyBags

עודכן: 3 בדצמ׳ 2021

מבט אל העולם הקסום של טוסקני תיקים.

בילינו את הבוקר בחלום לראות תיקי עור מותגים באמת נדירים .בשבוע שעבר במהלך תצוגת אמנות באיטליה, טוסקני תיקים פתחה חלל יוצא דופן כדי להציג את התיקים האקזוטיים שלהם לאירוע לקוחות. הצלחנו לבדוק את זה בעצמנו, ופשוט נאמר שזה היה אחד מאותם רגעים חלומיים שבהם אתם לא רק מוקפים בתיקי עור יפים להפליא, אלא גם בסביבה שמרגישה כמו בסרט.

האוסף האקזוטי הוצג בקומה הרביעית (שהיא בדרך כלל לא פתוחה) עם צמחים מדורגים לאורך הקירות, רצפת דשא, ותיקים צפים מתוך נדנדות על הקיר.

היה תיק בולט באירוע,לתיק היה מראה נוצץ ומבריק בעל גוון כחול עשיר שמראה את העור היטב ומדגיש את החומרה והזהב של התיק. הצורה החדשה ביותר שהוכנסה לשוק במהלך האירוע היה תיק גב , תיק משובח להפליא, עם חומרה ופרטים בהשראת תכונות מקוריות. טוסקני תיקים תמיד עושים צבעים מיוחדים וכאשר מדובר באקזוטיקה זה לא שונה. מתוך גוונים בהירים שמייד תופסים את תשומת הלב. יש כמובן גם את השחור הקלאסי.בשבוע שעבר גלשתי באינטרנט באתר לתיקי עור,בתמימות כמובן, כאשר החלטתי באופן ספונטני לבדוק את האתר של טוסקני תיקים .מעולם לא קניתי תיק של טוסקני תיקים לפני, אבל מיד נהיייתי מוכת הלם מהעיצובים היפים שלהם ועד כמה מיוחדים התיקים.קניתי תיק עור בחודש דצמבר והצטערתי על כך כשראיתי את הקטע 'של תיקי העור של טוסקני. לא הייתי אומרת שיש לי חרטה על התיק שלי (הוא כל כך יפה!), אבל זאת תזכורת טובה שאני יכולה לקבל סגנון כל כך יפה עבור הרבה פחות כסף. זה גרם לי לחשוב עד כמה אני מעריכה קווים עכשוויים לקונים אופנתיים ובתקציב יותר נגיש.עם אפקט טפטוף אופנה, מותגים עכשוויים לעתים קרובות שנוצרו על ידי המעצבים המתקדמים הם מחוץ להישג יד עבור הצרכן הכללי.כמאהבת של תיקי עור ,פיתחתי את המנטליות כי תמיד טוב יותר לרכוש תיקי מעצבים .למען האמת, זה פשוט לא המציאות הפיננסית שלי, רבים מן התיקים האהובים עליי הם מן השורות העכשוויות. ככל שהטעם והאסתטיקה האישית שלי התפתחו, כך למדתי שיותר יקר לא בהכרח אומר טוב יותר כשמדובר בתיקים .לצורך העניין מצאתי כי כאשר אני לגמרי מעל הראש מעוניינת בתיק שמחוץ לנקודת מחיר שלי, אני עדיין מסוגלת למצוא תיק יפה, נגיש יותר מבחינה כלכלית, כי אני אוהבת הרבה. לכן מאוד נראה לי שאת התיקים החדשים שלי ארכוש בטוסקני תיקים.

נקיטת צעדים למניעת נזקים מראש היא דרך מוכחת לחסוך זמן, כסף ואת כאב הראש של ניקוי ותיקון ברגע שהם התרחשו. כדי להגן על תיק העור שלך ממים, צריך להשתמש בחומר מיוחד לאיטום העור. שכבה דקה של שעוות דבורים תהיה טובה למרבית תיקי העור עם גימור חלק, למעט זמש.

הדבר חשוב במיוחד בתקופות הגשומות.

הדרך הנפוצה ביותר לשימוש בשעוות דבורים או כל חומר אחר על בסיס שעווה היא באמצעות מברשת נעליים רכה.

לפני שאתם מתחילים ,בדקו באזור מוסתר מהעין איך ההשפעה על צבע העור, במיוחד אם זה עור toned. לאחר הטיפול בתיק העור,הניחו לתיק להתייבש במשך זמן מה לפני שתשתמשו בו שוב. עכשיו נניח ותיק העור שלך ספוג בגשם. בשום אופן לא צריך לנסות לייבש אותו באמצעות מקור חום ישיר כגון מייבש שיער או להשאיר אותו ממש ליד הרדיאטור. זה יכול לגרום נזק משמעותי לעור כולל סדקים.הדרך הטובה ביותר לייבש תיק עור רטוב הינה להשאיר אותו ליד מקור חום עקיף, נניח בחדר עם חימום על, אבל מספיק רחוק מהתיק.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

תגובות


Post: Blog2_Post
bottom of page