top of page

תיקי נשים TUSCANY BAGS

עודכן: 27 במרץ 2022

תיקים הינם האביזרים הטובים ביותר של נשים.

בימים אלו קיימת זמינות של תיקי עור במגוון עצום של מרקמים מרתקים, ברק וצבעים יותר מכל אביזר אחר.

קיים מגוון עצום של תיקים בשוק האופנה, תיקים מסאטן, תיקי עור, תיקים רקומים, תיקי מעצבים ועוד . מבין כל אלה ,תיקי עור הם המבוקשים ביותר בגלל העמידות, הייחודיות והעיצוב שלהם.

תיקי עור איכותיים הינם אביזרים מושלמים עבורך אם את רוצה להוסיף מגע של זוהר ותחכום לתלבושות שלך ויגדירו טוב יותר את סגנונך האישי.

התיקים יקרים משום שהם עשויים מחומרים באיכות גבוהה המספקים עמידות אינסופית. חשוב לנקוט במשנה זהירות לגבי האותנטיות

של "תיקי עור". קיימים הרבה תיקי עור זולים וזמינים בשוק.

תיקי עור איכותי הם ממש כמו יין ,משתבחים עם הזמן ונראים טוב יותר.

אנחנו בטוסקני ממליצים : אם את מחפשת לקנות תיק ?? אז שיהיה תיק עור איכותי !.

בעיקרון, עובי העור יכול להיות עד 5 ס"מ מחולק לשכבות שונות. לכל שכבה יש תכונות משלה, כוח וגמישות, ולכן האיכות משתנה ביניהם.

השכבה החיצונית של העור, מה שאנחנו מכנים "עור מלא", משום שהמראה הטבעי של העור נשמר, זה ממש החלק הכי טוב של העור שכסף יכול לקנות.

חלק זה הוא החלק החזק ביותר אך הכי גמיש, כמו כל עץ אצילי, תוכלו להעריך בכמה הזדמנויות את הוורידים או אפילו את עקיצות היתוש על העור .

אשר לא נחשבים כפגמים אלא כהצהרה אמיתית של איכות טבעית. חלק זה יפתח פטינה טבעית אשר יוסיפו אופי לעור.

לא כל עור טוב עבור שימוש לתיקי עור ומשוער שרק 15% אחוזים מסוג העור הזה נמצא בשימוש ברחבי העולם .

כפי שציינו חלק זה של העור הוא ייחודי בכל דרך אישית, וזה מה שעושה את העור הזה מושלם.

השכבה השנייה נקראת גרגר עליון, שהיא שכבת העור שנותרה לאחר הסרת השכבה החיצונית. שכבה זו היא לא כל כך רעה, אבל לא טבעית ועמידה כמו הראשון משום שצריך לעבד עור זה להקנות לו מראה יפה..

הקטגוריה השלישית : עור אמיתי. בחלק זה אין שום תבואה משום שהוא מגיע מהמחצית התחתונה של העור ונמכר כמו עור אמיתי, כשזה באמת לא המצב. לבסוף, מעבדים שאריות של עורות עם סדרה של דבקים וכימיקלים ואז הם נראים בדיוק כמו עור אמיתי או דגנים העליון (אפילו כמו עור מלא ..).

מה עם שיזוף ירקות (צביעת העור ) ? למה השיזוף חשוב ? כאשר תהליך השיזוף אינו נעשה כראוי, החלק הפנימי של העור אינו רוכש את כל השמנים והחומרים המשמרים שהוא צריך כדי להחזיק מעמד זמן רב, ולכן העורות האלה ייסדקו וייקרעו בקלות. זה כמו לצייר על קיר רטוב , אתם יודעים שהצבע יחזיק מעמד כמה ימים, אבל בסופו של דבר הצבע יתקלף מהר מאוד.

דרך פשוטה לדעת אם העור צבוע כראוי היא לבדוק באמצע .אם העור לבן או כחול, משמעו , שהעור לא צבוע !! כיום ישנם חברות שצובעות את הקצוות כדי להסתיר את העובדה.

כיום 95% מהעורות בעולם נצבעים באמצעות כרום וחומרים מסוכנים אחרים המזיקים מאוד לסביבה ובמקרים מסוימים, אפילו רעילים עבור בני אדם !

צביעת כרום יכולה להיות תיקנית כל עוד היצרנים עומדים בתקנות האיחוד האירופי.

"שיזוף ירקות" נעשה באמצעות חומרים אורגניים כגון שמנים בטאנינים טבעיים מהצומח. התהליך יכול לארוך עד 30 ימים ובדרך כלל נעשה בעבודת יד.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page