top of page

מהו עור נאפה ?

עובדות מעטות ידועות על


.


עור נאפה פופולרי מאוד במושבי רכב כמו גם ריהוט ביתי אחר. זה אלגנטי ושיקי, לא שוכח קשוח. זה אומר שרק מכוניות יוקרה באיכות משמעותית מציעות לך את זה.


תוספת לפעילויות העור תהיה פליטת ניחוח קל משקל בתוך המושב. כיסא המשחקים מעור Napa אפילו פעילויות ספורט משענות יד מרופדות עור כפול להשענת הזרועות הכואבות. משענות היד ה-4D הכול-כיווניות ניתנות לוויסות לראש ולזווית הטובים ביותר, כמעט ללא טלטלות מוזרות או רכישות.


שחזר את תנומת העור של הנאפה על ידי שפשוף עדין שלו, תוך שימוש בתנועות שוב ושוב באמצעות מטלית כותנה יבשה. הגן על היצירה על ידי שימוש במוצר או תרסיס מגן עור שנוסח לשימוש על עור נאפה.


שקע קמעונאי של חתיכת עור נאפה בתוך חבילה מסודרת ויבשה. אחסן נעלי ספורט מעור נאפה מהקופסה הראשונית שלהן עם מדף על מנת להימנע מחשיפתן ללחות או לאור יום.


עור כרסום יבש- העור מכוסה בתוף גדול כדי לספק עור רך הרבה יותר גמיש ושיטה זו יכולה לייצר מראה "חלוקי נחל" קל בתוך האזור על העור.


דבר אחד שכדאי לזכור: כמעט בכל שלב בטיפול בעור, נהוג לבדוק באזור קטן כדי לוודא שחומר הניקוי או הקצה שבו אתה משתמש לא יגיבו בצורה לא נכונה עם החומר. אחרי שתבינו שזה בטוח, נקו


הנושא המושך ביותר לגבי תהליך השיזוף של עור נאפה הוא העובדה שהוא לא השתפר באופן דרסטי מאז גילויו. כעת, אלומיניום וכרום גופרתי הם רבים מהמלחים המשמשים בכל התהליך של שיזוף עור נאפה. פונקציית הנחת נוספת במערכת השיזוף היא העובדה שצבעים מסיסים ב-H2o משמשים לצביעת עור נאפה.


עור נאפה מיוצר באמצעות מערכת המכונה שיזוף. השיזוף כולל כ-25 אמצעים ויכול להימשך בין ימים לחודשים בכל הנוגע לדרך הפעולה המיושמת.


אין לו ציפוי רצפה של פולימר ופיגמנט שצובע רק בצבע. גימור אנילין ברור לחלוטין כדי לוודא ששטח פני הגרגר הראשון מורגש וגם הגימור אינו מופרע על ידי חלקיקי פיגמנט. ניתן להשתמש רק בעורות האיכותיות ביותר כדי לצבוע בדרך כלל אנילין בגלל השקיפות שלה, מה שהופך אותה להחלטה יקרה. שיטת צביעה זו גורמת לתחושה מאוד עדינה ומרהיבה והיא נחשבת ללא ספק לאיכות העור הגבוהה ביותר.


כיסויי מושבים מעור נאפה זמינים למגוון רחב של מכוניות, למשל פרארי, פורשה או פשוט ב.מ.וו. הנעלה המורכבת מעור זה בדרך כלל זמינה בקלות. סחורה עשויה מעור נאפה מבט מדהים באמת, עם המרקם המקורי וסימנים או פגמים של נקבוביות החיות והעור שלך נשמרים.


הירשם הקפד להזין כתובת דואר אלקטרוני לגיטימית. נראה שכבר יש לך חשבון! הקפד להיכנס כדי להירשם. עד עכשיו נרשמת לכמה ניוזלטרים, אולם לא אישרת את העסקה שלך עם.עם זאת, אם אתה אוהב איכות מעולה ויש לך גם את המשמעויות הכלכליות לנהל אותה, אז עור נאפה יהיה הפתרון העדיף.


כמעט אף פעם לא ראיתי את הלגונה באדם מסוים, אבל אני מבין את הנאפה שלי בכל שלושת השטחים שהיו לי לבושים מאוד לא רצויים, במהירות. ראיתי בדיוק את אותו הדבר אצל בני הדודים שלי SXL Optima (קיה מבטיחה שהם אלה שיעבדו עם עור נאפה אותנטי בכיתה)

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comentários


Post: Blog2_Post
bottom of page