top of page

כיצד להסיר כתם שמן ישן מתיק העור שלך?




תיקי עור נחשבים לאחת האפשרויות הטובות ביותר בכל הנוגע לתיקים באופן כללי. עם זאת, עור, בדיוק כמו כל דבר טוב ושווה, מזדקן איתך. זה בן לוויה כל כך טוב וארוך טווח, שהוא בהחלט יוכתם איפשהו לאורך הדרך. ואין יותר גרוע מכתם שמן ישן שנמצא במקום הכי גלוי שאפשר. עם זאת בחשבון, הכנו מדריך קצר כיצד להסיר כתם שמן ישן מתיק העור שלך.


למקרה שאתה לא עוקב אחר הבלוג שלנו, דיברנו על כתמים מספר פעמים ב-איך להוציא כתמים מעור ואיך להסיר דיו מארנק עור. עם זאת, להלן נתמקד דווקא באותם כתמי שמן מגעילים ומעצבנים במיוחד. הם הוכיחו שקשה להיפטר מהם, אבל בכל זאת אפשריים.


כתמי שמן על תיקי עור

לכן, אם לבסוף החלטתם לרכוש לעצמכם תיק עור, בהחלט עשית את ההחלטה הנכונה מסיבות רבות. זה טבעי שעם הזמן אנחנו נוטים פחות לשים לב לנכסים שלנו, ואז הדברים שלנו לפעמים נפגעים. אם תיק העור שלכם הוכתם, אל תיבהלו ותתייאשו - יש פתרון. כתמי שמן הם הגרועים ביותר, אך ניתן לטפל בהם, גם אם הם מעט ישנים.


אין צורך לוותר על התיק או לאחסן אותו בחלק האחורי של הארון. בעזרת כמה טיפים פשוטים, תוכל לשחזר אותו ולהפוך אותו לטוב כמו חדש. ישנן כמה שיטות שבהן תוכל להשתמש כדי להעלים את כתם השמן. נספר לכם על שלוש השיטות הנפוצות והיעילות ביותר. אז בלי להתעסק יותר, בואו נגלה כיצד להסיר כתם שמן ישן מתיק העור שלכם.


שיטה מס' 1 - חומר ניקוי נוזלי

כיצד להסיר כתם שמן ישן מתיק העור שלך - חומר ניקוי נוזלי

מעט סבון ומים מזוקקים יעילים למדי בכל הנוגע להסרת כתמים ממשטחים קטנים. תצטרך מטלית מיקרופייבר (או יותר, אם אפשר), קצת סבון ומים. אם יש לך בקבוק ספריי, יהיה לך יותר קל איתו.


ההליך פשוט - פשוט טבלו את הבד בחומר הניקוי הנוזלי, ואז טבלו אותו בעור. היזהר ועדין עם העור, אל תלחץ חזק מדי.


לאחר מכן, השתמש במים מזוקקים כדי להשרות את האזור עם הכתם. השתמש באצבעותיך, זו הדרך היעילה ביותר. במידת הצורך, מרחו עוד מים כדי לנקות את הכתם.


לאחר מכן, ייבשו עם מטלית נקייה ותן לעור להתייבש לחלוטין. ייתכן שיחלפו מספר ניסיונות עד שהכתם יהיה קטן יותר או ייעלם. אתה צריך להיות סבלני ומתמיד. לפני שתנסה שוב, וודא שהעור יבש. כמו כן, לעולם אל תייבש בחוץ עם אור שמש ישיר מעליו.

שיטה מס' 2 - פתרון ניקוי ביתי

כיצד להסיר כתם שמן ישן מתיק העור שלך - פתרון ניקוי ביתי

יש מתכון לניקוי עור, וקל מאוד לעקוב אחריו. תצטרכו כמה מרכיבים בסיסיים שכמעט לכולם יש בבית. הנה מה בדיוק תצטרך:


סודה לשתייה (1 כף)

קמח לבן (חצי כפית)

מלח ים (⅛ כוס)

מים מזוקקים (⅛ כוס)

בנוסף למרכיבים, תצטרכו גם מטלית, קערה וכפית או מזלג. מערבבים את החומרים עד לקבלת מעין משחה. משחה זו יכולה להרים בעדינות את כתם השמן מבלי להשפיע על גרגרי העור של התיק שלך. אם זה נוזלי מדי, אז זה אומר ששמת יותר מדי מים, ונסה להשתמש בפחות מהם. לכל אחד יש הבנה שונה מהי כף וחצי כפית, לכן מוסיפים את המים אחרון.


עם זאת, היזהר לפני החלת הדבק. רצוי לבדוק תחילה את הדבק במקום פחות גלוי. אם תיק העור שלך צבוע, המשחה עלולה להשפיע על הצבע. מסיבה זו, הבדיקה מאוד מומלצת.


אם הבדיקה הייתה מוצלחת, אתה יכול להמשיך לטפל בכתם השמן שלך. טבלו את הבד לתוך המשחה וטפחו את האזור הפגוע. אל תשים יותר מדי משחה ואל תלחץ חזק מדי - להיות עדין זה קריטי. פשוט תן למשחה לעשות את העבודה שלה. לאחר מכן, יבש את האזור עם מטלית נקייה. אם הכתם לא נעלם לחלוטין, ניתן לנסות שוב, אך רק לאחר ייבוש העור.


שיטה מס' 3 - אבקת טלק

כיצד להסיר כתם שמן ישן מתיק העור שלך - אבקת טלק

עבור שיטה זו, תצטרך נייר טישו (או עיתון), אבקת טלק ומגהץ חם. התהליך פשוט - יוצקים מעט אבקת טלק על הכתם, ומעליו קצת עיתון. לאחר מכן, לחץ בעדינות על האבקה. מוסיפים עוד אבקת טלק ושכבת נייר נוספת. לאחר מכן, השתמש במגהץ חם כדי ללחוץ על הנייר. זה צריך לספוג כמה שיותר שמן.


עם זאת, היזהר - אל תלחץ על המגהץ חזק מדי, ואל תשתמש בו יותר משלוש דקות. כמו כן, אל תתנו לאבקת הטלק להירטב, מכיוון שהיא עלולה להשאיר כתם, במיוחד על עור בהיר.


בסך הכל, כתם שמן על תיק העור שלך הוא לא סוף העולם. זה אמנם יכול להיות קצת בעייתי, אבל יש דברים שאפשר לעשות. היו סבלניים ואל תוותרו אם זה לא עובד בהתחלה, אנחנו בטוחים שתעלימו את הכתם.


סיכום

אז אם אי פעם תהיתם איך להסיר כתם שמן ישן מתיק העור שלכם, יש לכם תשובה. אתה כבר לא צריך לרוץ לחנות כדי לקבל תיק עור חדש בגלל כתם שמן קטן. השתמש באחת משלוש השיטות שהוזכרו לעיל, וזה דבר בטוח שכתם ייעלם. אתה צריך גם לשקול לבדוק את טיפוח העור שלנו בלסם שישמור את מוצר העור שלך במצב מעולה.


אם אתה מעוניין במוצרים העשויים מעור איכותי, הקפד לבקר באתר האינטרנט שלנו.TUSCANA


\


פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page