top of page

טיפול בתיקי עור


TUSCANA

תיקי עור איטלקיים לנשים וגבריםטיפול בתיקי עור, או בכלל, כל מוצרי עור, יכול להיות קצת מסובך. במיוחד אם אתה לא יודע איך לעשות את זה. אם תבצעו חיפוש של "מטפל בתיק עור", תיתקלו במיליוני מאמרים בני שני עמודים ומעלה. כולם יתנו לך הסבר מפורט שיכול להיות מכריע. כלומר, האם הייתם קונים תיק עור אם הוא זקוק ליותר טיפול מפעוט? טיפול בעור הוא למעשה לא כל כך קשה. חשבו על תיקי עור כעור השני שלכם, ויישמו את אותן שיטות ועקרונות כשאתם מטפלים בו. לכן, המשך לקרוא וגלו מה הכי חשוב בטיפול בעור.


זה באמת מסתכם בשתי נקודות עיקריות כשמטפלים בעור:

לחות

כאשר אתה לובש את תיק העור שלך, עם הזמן הוא מאבד לחות ושמנים, בדיוק כמו עור אנושי. בסופו של דבר הוא מתייבש והמשטח מתחיל להתקמט, להתקלף ואפילו להישבר. שוב, בדומה לעור האדם. לכן, החלפת שמנים אלו חיונית לשמירה על תיק עור במצב בריא. כדאי להרטיב את התיק באופן קבוע כדי שיוכל לשרת אותך לכל החיים.


אם תחפשו מוצרים לטיפול בעור, תיתקלו במגוון רחב של שמנים, קרמים ושעווה בעלי תכונות מועילות. עם זאת, אנו ממליצים לשמור את זה פשוט. בלסם מעור איכותי יהיה כל מה שאתה צריך כדי לשמור על התיק שלך בצורה הטובה ביותר אי פעם. הוא מכיל את כל השמנים והשעווה הטבעיים הדרושים.


[המוצר הטוב ביותר שלנו: סט שלם של מוצרי טיפוח לעור]


האפליקציה פשוטה מאוד. כל שעליך לעשות הוא לטבול מטלית רכה או את ספוג המריחה בבלסם ולמרוח אותו בעדינות על פני השקית כולה. תיק העור שלך יספוג כמה שצריך. אם נשאר קצת על השקית שלא נספג - זה אומר שהשתמשת יותר מדי בלסם. נגב את העודפים. חזור על התהליך פעם או פעמיים כל חודשיים.


אם אתה רוכש תיק עור איפשהו באינטרנט או חנות עורות, הקפד לטפל בו מראש. מצד שני, תיקי העור שלנו יגיעו אליכם עם ציפוי בריא של בלסם. מוכן לשימוש.

הימנע ממים

מריחת מים על תיק עור נראה כמו פתרון הגיוני לטיפול בעור. עם זאת, זה למעשה עושה את ההיפך. מים מייבשים את העור על ידי שטיפת השמנים הטבעיים ממנו. בדיוק כמו עם העור האנושי. שטיפת ידיים מתמדת (כמובן, לעתים קרובות סבון מעורב) תייבש גם את העור שלך. זה עובד אפילו יותר גרוע עם העור השזוף הצמחי הטבעי. זה יהווה שינוי צבע ויקמט את התיק אם הוא ספוף. זה דבר אחד להיות מרותק לגשם לפרק זמן קצר. עם זאת, לשטוף אותו במים זה הרבה יותר גרוע.


[מעניין: האם אתה יכול לכבס עור?]


אם אתה מרטיב את השקית בצייתנות עם הבלסם המומלץ שלנו, הוא יפעל כמחסום משהו נגד כמות מתונה של מים. עם זאת, אם אתה רוצה להיות רומנטי וללכת לשיר בגשם עבור אהובך, השאר את התיק בבית. מכיוון שעור אינו עמיד למים, והמאמר הזה מכסה עובדה זו בפירוט רב יותר.


אם כך קורה שהתיק נרטב, תנו לו להתייבש באופן טבעי. נגב אותו עם מטלית יבשה והשאיר אותו בטמפרטורת החדר. ודא שהוא מעוצב כהלכה כשהיא מתייבש. כי אם תשאירו את התיק שלכם מעוך בזמן שהוא מתייבש, ייתכן שיהיה בלתי אפשרי להחזיר אותו לצורתו הרגילה לאחר מכן.


אל תייבש את התיק שלך עם מייבש או הנחתו על רדיאטור. ובמיוחד אל תשאירו אותו בחוץ על השמש כי הוא עלול לאבד מעט מצבעו.


[רלוונטי: כמה זמן לוקח לעור להתייבש]

כמה טיפים נוספים

לכסות

כאשר אתה מאחסן את התיק שלך, שמור אותו בשקית האבק המקורית שמגיעה עם האריזה. ודא שהוא ממוקם מחוץ לאור שמש ישיר ולחות. אתה יכול לשמור כמה ספרים בפנים כדי שהתיק ישמור על צורתו הטבעית. פשוט הימנעו מלהכניס עיתון למילוי, מכיוון שהם יימרחו. כמו כן, הוציאו אותו כל כמה שבועות כדי שלא יתעצבן.


הימנע מאלכוהול

שני הכימיקלים הנפוצים ביותר שבוודאי יפגעו בתיק העור שלך הם אלכוהול ואציטון. נסה להניח את התיק שלך בזמן שאתה מכין את עצמך לערב וודקה.


סימני מתיחה

האם אתה מכיר את סימני המתיחה האלה שילדים מקבלים כשהם מתחילים לגדול מהר מדי. ובכן, תיקי עור מקבלים גם את סימני המתיחה האלה. לא מגידול כמובן. יותר כמו מעומס יתר. לכן, בעוד שקיות עור נועדו לארוז הרבה דברים, אל תגזימו. השתמש בשכל הישר. מכיוון שברגע שסימני המתיחה האלה מופיעים, לא יהיה הרבה שתוכל לעשות כדי לבטל אותם.


ריחות

ככל שיעבור הזמן, התיק יאסוף את סימני החיים, כולל ריחות. כדי להיפטר מהריחות, במיוחד אם הם לא הכי נעימים, טריק פשוט של משק בית יעשה את העבודה. שים מיכל פתוח של סודה לשתייה בתוך תיק העור שלך והשאיר ליום אחד. הסודה תספוג את הריחות.


עקוב אחר הטריקים והעצות הפשוטים האלה, וצפה כיצד התיק שלך הופך יפה יותר עם הזמן. כמו בקבוק יין טוב.


סיכום

כפי שאתה יכול לראות, טיפול בעור מסתכם באמת בשני דברים. הם כוללים מריחת לחות והימנעות ממים. במילים אחרות, זה כמעט השתקפות של העור הטבעי שלך. היית רואה ששימוש ביותר מדי מים למעשה מנקה את הלחות הטבעית שלך. וכתוצאה מכך יהיה לך עור יבש. אם תחילו את שני העקרונות המרכזיים הללו של טיפול בעור וזריקת טיפ או שניים מקטע טיפים נוספים, תראו עד כמה תיק העור שלכם יכול להיות מדהים ועמיד לאורך זמן.


אם כבר יש לכם תיק עור ואתם רוצים שהוא באמת יחזיק מעמד ויישאר במצב טוב, שקול להזמין בלסם לטיפוח העור שלנו.


מקווה שנהנית מהקריאה. הצטרפו למשפחה שלנו על ידי הרשמה לניוזלטר שלנו ועקוב אחרינו בפייסבוק ובאינסטגרם.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page