top of page

תיקי עור לנשים-כיצד לבחור תיק עור

Tuscana Leather Bags תיקי עור יוקרתיים לנשים וגברים


איך בוחרים תיק עור לפי מראה הגוף ?

תיק נשים כבר מזמן הפסיק להיות רק אביזר שמשלים את התמונה. אחרון חביב, תפקידו להסתיר את הפגמים של הדמות, להדגיש את יתרונותיה. סטייליסטים ומעצבים אפילו מקדישים לכך סמינרים שלמים, חומר רב מתפרסם ברשת כיצד לבחור תיק לפי הדמות שלך. ריכזנו עבורכם טיפים וטריקים מעשיים כיצד לבחור מטען יד כך שייראה הרמוני בידיים או על הכתף.


תיקים לנשים עם דמות שעון חול

לבעלים של דמות ייחוס, כמו סקרלט ג'והנסון או דיטה פון טיז (השדיים והירכיים פרופורציונליים מבחינה ויזואלית, מותניים צרים), כל תיק יתאים. עם זאת, גם כאן יש אפשרויות עדיפות יותר - תיקים עם רצועה ארוכה , מונמכים לגובה המותניים, או עם ידיות קצרות - לנשיאה ביד. אם אתה צריך להדגיש את המותניים, אז סטייליסטים ממליצים לבחור באביזר בגודל בינוני עם ידיות קצרות כדי שתוכל ללבוש אותו בעקום המרפק.


תיק דמות שעון חול

תיקים למבנה גוף תפוח

מאפיין אופייני לדמות זו הוא חלק עליון רחב, מותניים נפחיים וחלק תחתון צר יחסית. למשל, כמו "עקרת הבית הנואשת" אווה לונגוריה או אחד מ"המלאכיות של צ'ארלי" דרו ברימור. בהתאם לכך, המשימה של אביזרים, לרבות תיקים, היא "לפרוק" את החלק הכבד. תיקים גדולים עם רתמות ארוכות יעזרו בכך כדי שניתן יהיה למקם את האביזר בגובה הירך. אם אתה מעדיף לשאת מטען יד בגובה המותניים, אז עדיף לשאת דגמים אנכיים או טרפזיים. מה לא מומלץ: תיקים קטנים עם חגורה קצרה.


תיק לדמות תפוח

שקיות למבנה גוף אגס

אגס הוא בדיוק ההפך מתפוח. כתפיים צרות, חזה קל ומכנסיים כבדים (רגליים וירכיים). בעלים מפורסמים של דמות מסוג זה הם השחקנית ג'ניפר לופז, הזמרת אדל. המשימה של כבודת היד היא הפוכה מזו של תפוח. כלומר: הוסף חזותית סנטימטרים בחלק העליון, הסר את הנפח מלמטה. למקרים כאלה מתאים תיק אופקי (גדול, בינוני) עם ידית קצרה - למקם את האביזר בגובה החזה. מתאים גם קלאץ' קטן לנשיאה ביד (ליציאה) או תיק רחב בצורת טרפז (לכל יום). מה שבהחלט בלתי אפשרי: תיק מגושם עם רתמה ארוכה. הדבר הזה לא רק יוסיף קילוגרמים מיותרים, אלא גם יפחית אותך חזותית.


תיק לאגס דמות

אביזרים לדמות משולש הפוך

בעלים של דמות כמו אנג'לינה ג'ולי - כתפיים רחבות, חזה גדול, מותניים דקות ורגליים דקות - כל תיק שנלבש בגובה הירך או המותן יתאים. אם אתה מושך את האביזר גבוה יותר, אז הפוך את החזה לכבד יותר, וזה ללא ספק חסר תועלת. לכן, עדיף להחזיק בדגמי תיקים עם רתמה ארוכה מתכווננת, או ללבישה בכיפוף המרפק. בגזרה: למבנה הגוף שלך מומלץ להשלים מוצרים מלבניים.

איך בוחרים תיק לפי צורת מלבן

מילה ג'ובוביץ' היא דוגמה קנונית לדמות מלבנית. כלומר, הכתפיים והירכיים הצרות שוות ברוחב, חזה קטן, מותניים בהגדרה חלשה, רגליים דקות. מה התיק צריך לעשות: להפוך את המותניים יותר אקספרסיביים, לסובב את הירכיים, לתת לדמות מידתיות. אבל יש כאן שני ניואנסים:


אם אתה גבוהה, אתלטי, אז את צריכה תיק יד עם רצועה ארוכה, זה יהיה חזותי לעגל את הירכיים שלך;

אם אישה לא גבוהה - אביזר מעל הכתף שלה ללא קווים גיאומטריים קפדניים.

תיקים לנשים שמנות

באופן כללי, עדיף לנשים גדולות (מידה +) לקנות תיקים בגודל בינוני. מאז גדול 100% יהפוך את הדמות כבדה יותר, וקטנים מדי נראים מגוחכים בידיהן של בנות מלאות. גודל בינוני מתאים בדיוק. יתר על כן - הניואנסים, מכיוון שהשלמות שונה:


עם חזה נפח - תיק עם רתמה ארוכה מתכווננת;

עם ירכיים רחבות - אביזרים הנלבשים על הכתף מתחת לבית השחי;

עם צמיחה קטנה - תיקים מלבניים לעסקים.

חשוב לא למקם את התיק בגובה האזור הבעייתי. אם יש לך חזה כבד, הורד את האביזר לגובה הירכיים, אם יש לך ירכיים שופעות, משוך את התיק למעלה גבוה יותר. לפעמים בנות מאסיביות קונות מזוודות יד עם גימור קליט, שוליים בהירים. זו טעות: אם זה כבר "מצייר" על התפאורה, אז עבור תיקים לאישה שמנה זה צריך להיות מינימלי, לא יומרני, לא למשוך תשומת לב.

נשים מלאות לא מומלץ ללבוש תרמילים;

אם את אוהבת תיקים מודפסים, בחרי דוגמה קטנה;

הימנעי מאביזרים קטנים מאוד, היוצא מן הכלל הוא מצמד עם שרשרת ארוכה.

לנשות ספורט

בעלים של דמויות "נעריות", זוויתיות זקוקות ליותר נשיות בתמונה. כלומר, להחליק את הזוויתיות הזו מאוד, להוסיף קווי מתאר רכים. כי: אין קווים גיאומטריים ברורים, הם יהפכו את הדמות למחוספסת יותר.


כאן, תיק רך בצורת אליפסה, חבית, מוצרים עגולים, אביזרים סרוגים יעזרו. תפאורה מותרת: רקמה, הדפס, אבני חן, שוליים וכו'. נשות ספורט לובשות תיקים באזור המותניים-ירכיים. לחלופין, נסה תיקי גב קטנים.

רזה ונמוכה

כאן, מבחינת הבחירה, יש לנו יותר מזל - נשים נמוכות ורזות יכולות לסחוב כמעט כל תיק. עם זאת, את לא צריכה לקחת הכל פשוטו כמשמעו: תיקים ענקיים (הגובלים בגודל) עם ידיות ארוכות לא צובעים אף אחד. אם הם רק משמינים נשים גבוהות, אז הם גם מפחיתים סנטימטרים מהגובה עבור נשים נמוכות. קלאסי, קטן, מרובע, אופקי, עם ידיות ארוכות וקצרות, קלאצ'ים ללא ידיות, על שרשרת דקה - כל זה יכול להיעשות על ידי נשים קטנטנות.

בני מזל כאלה יכולים לעשות הכל. רק חריג אחד: תיק מיניאטורי עם רתמות קצרות. זה יכול להפוך את הדמות למסורבלת ומגושמת. אבל זה לא אומר שאתה צריך לנטוש את מצמד הערב - פשוט קח לא את הדגם הקטן ביותר, אלא משהו גדול יותר.

כמה נשים עם 175 ס"מ+ נבוכות מהגובה שלהן. ובכן, תיקים אופקיים על רצועה באורך בינוני יעזרו להסיר כמה סנטימטרים. ומי שרוצה להוסיף אורך לרגליים יכול להשלים את התמונה עם אביזר אנכי (או בצורה של טרפז) עם ידית ארוכה מתכווננת.

המלצות כלליות

אם שמתם לב לטיפים כיצד לבחור תיק לפי סוג הדמות, אז הכל מסתכם בשני כללים בסיסיים:


תשומת הלב מתמקדת לא באזור הבעייתי, אלא היכן שהכל מסודר (מדגישים את היתרונות, החסרונות מוסתרים)

יש להימנע מנוגדים בולטים, חוסר פרופורציות שיכולים להיווצר על ידי אביזרים שנבחרו בצורה לא נכונה

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page