top of page

תיקי עור לנשים וגברים Tuscanyבאופן כללי, ,תיקי עור אינם סמל סטטוס, אלא אביזרים המייצגים את האישיות והסגנון של בעליו. כיום, כאשר אתה קונה תיק נסיעות, אתה צריך להתחיל עם הערכת הגודל, במיוחד אם אתה נוסע במטוס.

במקרה זה, כבודת העור שלך צריכה להיות קומפקטית בגודלה המאפשרת להציב אותה בתוך תא הנוסעים ללא בעיות. תמיד כדאי לבדוק את המידות והמשקל המותרות על ידי חברות התעופה השונות לפני שתמשיך ברכישה.

עבור אלה שנוסעים לעתים קרובות לעבודה או לסוף שבוע מחוץ לעיר, תיקי נעלי עור הם אידיאליים מכיוון שהם מאפשרים לך להכניס את כל מה שאתה צריך בפנים ולשמור אותו מסודר הודות לכיסים החיצוניים והפנימיים הרבים.


אם לבוש יומיומי מחייב אותנו לסטנדרטים מסוימים של צבע, נוכל סוף סוף לפנק את עצמנו עם תיקי נסיעות מעור. למעשה, חשוב שתיק הנסיעות שלך יתאים באופן מושלם לסגנון האמיתי שלך. אם יש לך סגנון קלאסי, נינוח אך מעודן, חום יהיה מושלם עבור התלבושות שלך. למי שיש סגנון מתוחכם, גם בדרכים, שחור הוא ודאות. עבור רוחות חופשיות, אדום או דבש הם הבחירה הנועזת יותר.


למה לבחור בתיק סוף שבוע מעור?

תיק סוף שבוע מעור הוא הפתרון הטוב ביותר למי שמחפש איכות ועמידות של החומר. במזוודות עור טוסקנה נעשה שימוש בעור עגל שזוף צמחי המבטיח עמידות ועמידות.

הפנים, לעומת זאת, מבד על בסיס כותנה, דווקא בגלל שזה החומר שבא במגע עם הבגדים שלנו ועליו להימנע מכל סוגי הזיהומים והאלרגיות. הגימורים מעודנים לפרטי פרטים, שכן כל חלק מיוצר ונתפר בעבודת יד.

כדי להבטיח נוחות מסביב, לתיקים הנכונים מעור יש רצועת כתף מתכווננת מעור. בצורה זו יתפזר המשקל לאורך כל הכתף. בתיק סוף השבוע שלנו מעור רצועות הכתפיים מתכווננות וניתנות להסרה.


תיקים ומטען מעור: שלנו תוצרת איטליה

מזוודות העור ותיקי העור שלנו מעוצבים ומיוצרים לחלוטין באיטליה. עבור תיקי הנסיעות שלנו אנו משתמשים בעור איכותי איטלקי שנבחר ממיטב הגזרות. העיצוב של אחד מתיקי הנסיעות שלנו הוא תוצאה של מסורת במגזר מוצרי העור האיטלקיים. אנו מייצרים גם תיקי סוף שבוע מעור לשהייה קצרה, מה שנקרא תיקי דפלה מעור.


איכות החומרים

תיק מעור הוא הפתרון הטוב ביותר למי שמחפש איכות ועמידות של החומר. בתיקים שלנו, העור המשמש הוא עור עגל שזוף צמחי בעל מאפייני איכות ועמידות מופלגים. עבור הפנים שלנו, לעומת זאת, נעשה שימוש בבד על בסיס כותנה, בדיוק בגלל שהוא החומר שבא במגע עם הבגדים שלנו ועליו להימנע מכל סוגי הזיהומים והאלרגיות.


תיקי נסיעות מעור לא רק בצבע חום

Tuscany מציעה לא רק תיקי סוף שבוע מעור חום. כדי להגביר את הפיכחון אנו מציעים תיקי נסיעות בעור שחור, אחרת, כדי לצאת מהשגרה, תיקי העור שלנו הופכים גם לאדומים או לדבש.


גלה את כל היצירות שלנו

היצירות שלנו לא מוגבלות רק לתיקי נסיעות, אלא גם מכסות את כל המסורת הארוכה של מוצרי עור Tuscany. בעולם העור של טוסקנה יש גם תיקי עור נפלאים, תיקי העור החדשים לגמרי, תיקי עסקים מסורתיים מעור וגם אביזרי עור רבים למשרד. אנו מפורסמים גם בייצור פריטים עסקיים, כגון תיקי הרופא שלנו ותיקים אלגנטיים מעור.


ולמי שמחפש תוספת טאץ' של בלעדיות?

ב Tuscany היינו הראשונים לאמץ טכנולוגיית לייזר לחריטה בעור. בדרך זו ניתן להתאים אישית כל אחד מתיקי הנסיעות או תיקי העור שלנו, תוך יצירת חריטות כגון ראשי תיבות, שמות, פרשיות או אפילו תמונות. בדרך זו תוכלו להפוך את תיק הנסיעות שלכם לייחודי. איזו מתנה טובה יותר מתיק דפלה מעור בהתאמה אישית? סמוך על הניסיון הרב שלנו ושאל את הקונים האישיים שלנו מי ינחה אותך ברכישות שלך.


הרכישה שלך היא תמיד ערבות

ב Tuscany אנחנו בטוחים שלא נאכזב את ציפיות הלקוחות שלנו. יש לנו את הדירוגים הטובים ביותר מלקוחותינו (דירוג TrustPilot של 4.9 / 5.0) הודות לשירות ניהול הזמנות ללא דופי המאפשר לנו לשלוח עד 800 הזמנות ביום אחד. בנוסף לכך, יש לנו שירות לאחר מכירה מצוין גם בתקופת האחריות וגם אחריה, כי אנחנו מאמינים שתיק כתף רפואי מעור טוסקנה יכול וצריך להחזיק מעמד לכל החיים.


פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page