top of page

תיקי עור למחשב נייד

תיק למחשב נייד מאפשר לך לשאת את המכשיר לעבודה, ללכת, לקחת אותו לכביש. ההבדל העיקרי שלו ממארזים ותרמילים הוא ניידות. הציוד שלך בתיק מחשב נייד צריך להיות מקובע היטב ומוגן מפני נפילות ומהמורות. יש הרבה סוגים וסוגים שלהם, אז אנחנו נעזור לך למיין אותם.

איך לבחור תיק למחשב נייד: מה שאתה צריך לדעת

תיקים עם ידית ארוכה. זוהי אפשרות אוניברסלית, שחוקה בידיים או על הכתף. יש לו תאים רבים, כיסים למסמכים, ניירות, מפתחות, דברים קטנים ודברים אחרים.

תיקי גב. לרובם המוחלט של תיקי הגב המודרניים יש תא למחשב נייד/טאבלט. נוח הודות לארגונומיה וחלוקה אחידה של העומס על הגב. במקרה זה, הידיים נשארות חופשיות. מומלץ לספורט, אנשים ניידים. יחד עם זאת, אפשרות זו אינה מתאימה לעובדי חברות בהן קיים קוד לבוש קפדני.

תיקים. ללא ספק הסוג המוצק ביותר. מתאים לאנשי עסקים, עורכי דין, מנהלים ושאר מקצועות הדורשים סגנון ייצוגי. אפילו תיק מבד נראה מוצק יותר מאשר, למשל, תיק עם ידית ארוכה.


תיקי מחשב נייד משתנים בגודלם. כלומר, גודל המכשיר שתוכלו לענוד בהם. מחושב על סמך גודל מסך מחשב נייד. אנו מציעים את הטבלה הבאה (בצד שמאל - גודל התיק בס"מ, מימין - גודל המסך באינצ'ים):


אתה יכול לגלות את האלכסון של מסך המחשב הנייד שלך בכמה דרכים: קרא את תיעוד המכשיר, מדידת המסך עם סרגל רגיל (1 אינץ' = 2.54 ס"מ), או מצא מידע אודותיו באינטרנט. הכי חשוב לא לקנות תיק קטן מגודל המחשב הנייד. אבל בתיק גדול אפשר לסחוב דברים אחרים. תיקים גדולים מדי עדיף גם לא לקחת, שכן מחשב נייד קטן יתוקן בצורה גרועה.


מאיזה חומר עשויים תיקי המחשב הנייד הטובים ביותר?

הראשון הוא עור אמיתי. הוא עמיד למים, כך שהאלקטרוניקה שלך לא תירטב כשיורד גשם. ובמזג אוויר חם, העור נושם היטב, כך שהמכשיר לא יתחמם יתר על המידה. עור אמיתי נלבש במשך זמן רב, הוא עמיד, מתאים כמעט לכולם, ללא קשר למין, מעמד חברתי, גיל. אתה יכול גם לקחת עור אקולוגי - הוא זול יותר, אבל נלבש היטב ולאורך זמן.


פלסטיק ואלומיניום. הם מייצרים מקרים עמידים בפני השפעה. הם קומפקטיים, נראים טוב, אופנתיים. אם אתה חובב וינטג', אז אתה תאהב את מזוודת הפלסטיק-אלומיניום הזו. חיסרון קטן אחד הוא המשקל.


ניילון/פוליאסטר. אפשרות מצוינת למטיילים, אנשים פעילים, נוסעים עסקיים. התיקים הללו רכים, קלים, נוחים מאוד, המחשב הנייד מקובע בהם היטב.


טֶקסטִיל. חומר לא יקר אך עמיד. ובכן מגן על דברים השוכבים בתיק מפני לחות. תיקי טקסטיל הם מסוגננים, דגמים רבים של עיצוב מקורי והדפסים מעניינים.


לא משנה מה תבחר, הוא חייב לעמוד בדרישות הבאות:


התיק שלך צריך לשמור על צורתו גם אם אין בו כלום;

עמידות בפני השפעה;

החומר צריך להיות צפוף, במידת הצורך - מחוזק באלמנטים שונים (טלאים, בטנות);

חסין מים. מים ולחות גבוהה הם האויב הראשון של האלקטרוניקה;

איכות גבוהה, אפילו תפרים.

הֲגָנָה

הבחירה בתיק למחשב נייד צריכה לקחת בחשבון גם את הגנת הפגיעה שלו. בכל מקרה יש לחזק את הקירות - זה הכלל הראשון. כעת יצרנים רבים מייצרים תיקים עם הגנה נוספת בתא הראשי עבור המכשיר שלך. הוא מבצע לא רק פונקציות נגד הלם, אלא גם מגן מפני היפותרמיה או התחממות יתר.


מגן באופן אמין על המסגרת הנוקשה מפני נזק. הכי טוב - עשוי מתכת. ובשילוב עם עור אמיתי, זה גם מניעה טובה של דליפה בגשם או שלג. תיק חזק לא חייב להיות עם אלמנטים מתכתיים. כך, למשל, מוצרי טקסטיל מיוצרים כעת באמצעות חוטי מתכת מיוחדים. הם מספקים את הקשיחות הדרושה, והתיק אינו מאבד את צורתו גם לאחר שימוש ממושך.


פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page