top of page

תיקי עור יוקרתיים לנשים וגברים
יש אנשים שלא מאשרים את העובדה שחלק ממוצרי העור כמו תיק, ארנק או אפילו רהיטים עשויים מעור חיות אמיתי. כתוצאה מכך, הם פונים לחלופות זמינות. אחת האלטרנטיבות הללו היא לקנות מוצרי עור מלוכדים עבור אנשים שמכירים את המונח, השאלה העיקרית שצצה בראשם היא איך לשמור על עור מלוכד שלא יסדק. עבור אחרים, מה המשמעות של עור מלוכד? להלן נתאר בקצרה מהו עור מלוכד, ולאחר מכן, כיצד לשמור על עור מלוכד מלהיסדק.


לכן, ללא עיכובים נוספים, בואו נצלול ישר לתוכו.


עור מלוכד

בעיקרו של דבר, עור מלוכד מתייחס למוצר שיש לו רכיב פוליאוריטן. הוא מורכב משאריות קטנות של עור אמיתי, המודבקות בדבק על מנת ליצור את בסיס החומר. פוליאוריטן שומר על מראה עור אמיתי תוך שהוא חסר את התכונות שלו בו זמנית. זה גם הרבה יותר זול מעור אמיתי.


עם זאת, העמידות שלו הולכת במקביל למחירו. עור מלוכד נוטה לנזק כמו קילוף, סדקים ושריטות במידה הרבה יותר גדולה מאשר עור אמיתי. בשל הבד הלא אלסטי שלו, רצועות פוליאוריטן נוטות להישרט או להתקלף לאחר שהחומר נמתח. לאחר מכן, העור כמעט בלתי ניתן לתיקון. לכן, עדיף פשוט לזרוק אותו ולרכוש אחד חדש.


למרבה המזל, יש דרך להימנע מהתרחיש הגרוע ביותר על ידי מניעת התרחשותן של בעיות אלה.


טיפים וטריקים לשימור עור מלוכד

הרחק את העור מאור השמש

מספר הגון של אנשים עושה את אותה טעות בכך שהם חושפים את תיקי העור המלוכדים ומוצרים אחרים שלהם לאור שמש ישיר. זה גורם לעור לדהות ולהתחיל להיסדק עם הזמן. אם אנחנו מדברים על רהיטי עור, הפתרון הברור ביותר יהיה למקם מחדש הרחק מאור שמש ישיר. עם זאת, זה עשוי להיות קצת יותר מסובך כשזה מגיע לתיקים.


אתה יכול להחליף אותם באופן קבוע, כך שאף ארנק עור מלוכד לא יקבל יותר מדי חשיפה לעתים קרובות מדי. עם זאת, זה לא תמיד אפשרי וגם לא הגיוני, לכן טיפים אחרים עשויים להיות שימושיים יותר.


נקה באופן קבוע

זה יכול להיעשות על ידי ניקוי המוצר שלך, בין אם זה ספה או תיק, עם פיסת בד לחה כל שבועיים או שלושה. אם אנחנו מדברים על ספה, אפשר גם לשקול לשאוב אותה. עם זאת, זכור שכאשר אתה שואב את הרהיטים שלך, אתה צריך להשתמש במברשת רכה כדי למנוע שריטות בעור. שואב אבק מגיע בדרך כלל עם כל מיני אביזרים שונים. אתה יכול לשאוב בקלות תפרים ומקומות שקשה להגיע אליהם אם אתה משתמש בכלי ריפוד וכלי הצמדת חריצים.


השתמש במרככי עור

בלסם לטיפוח עור

דרך יעילה לשמור ולהבטיח את עמידות העור שלך היא לתחנת אותו במרכך עור. עליך למרוח אותו על המוצר שלך לפחות כמה פעמים בחודש על מנת לשמר אותו לתקופת זמן ארוכה יותר. כשאתה קונה אחד כזה, אנא וודא שאתה רוכש מרכך המיוצר במיוחד עבור מוצרי העור שלך, מכיוון שהוא יוודא שהוא לא יפגע בו במקרה.


אתה יכול לקנות כאן את הבלסם שלנו, המיוצר במיוחד עבור כל סוגי העור, בין אם זה מלוכד או מלא.


אין לשפשף כתמים

כאשר נוזל מכתים את העור שלך, הימנע מניקויו על ידי שפשוף המטלית, מכיוון שהוא עלול להישחק או להיספג בכתם. במקום זאת, השתמשו במגבת נייר או משהו אחר שסופג נוזלים היטב ברגע ששופכים משהו או מכתים אותו.


אין להשתמש במוצרים שאינם מיועדים לעור

זה מביא לנקודה שהוזכרה קודם לכן, שאתה תמיד צריך לבחור מוצר המוקדש לעור. טעות נפוצה שאנשים עושים היא שהם משתמשים בחומרי ניקוי שונים, שמנים וממיסים לניקוי עור מלוכד. מה שזה גורם לשינוי צבע ולדלל את שכבות העור. כאשר קונים מוצרי מיזוג וניקוי עור, תמיד שאלו האם הם מיועדים לשימוש על עור מלוכד או לא.


הימנע מהצבת העור המלוכד ליד מקורות החום

הזכרנו שאור השמש יכול להזיק לצמיתות לעור מלוכד בגלל היבט החום שלו. זה לא שונה ממקורות חום אחרים כמו רדיאטור, תנור חימום, תנורים וכו'. ודא שהרהיטים שלך נמצאים במרחק של לפחות 15 אינץ' מכל מקור חום, אותו ניתן למרוח גם על תיק היד שלך.

ניקוי ותחזוקה של עור מלוכד


ניקוי ותחזוקה של עור מלוכד דומה בחלקו לשימור עור אמיתי, מכיוון שיש בו לפחות 19% של עור אמיתי. עור, כמו עור, מתייבש שעות נוספות ודורש לחות כדי לא להיסדק. זו הסיבה שאנו ממליצים לך להשתמש בסוג של מרכך עור.


דבר מעניין במיזוג עור ''מזוייף'' הוא שהמחירים של המרכך והעור עצמו מאזנים את עצמם. אם אתה מקבל עור זול יותר, תצטרך להשתמש בהרבה יותר מרכך העור כדי להאריך את תוחלת החיים של מוצר העור המלוכד שלך. עם זאת, האם באמת כדאי לקנות מוצר זול ולהשקיע את כל הזמן והכסף בשימור והארכת חייו? האם זה לא כל המטרה של בעלות על דברים, כדי שהם ישרתו אותך ולא להפך? משהו שכדאי לחשוב עליו לפני שמקבלים עוד תיק "עור אמיתי" בסך 20$.


סיכום

אנו מקווים שלמדת קצת כיצד למנוע מעור מלוכד להיסדק. לא משנה מה אתה עושה, זה לא מתאים לעור אמיתי. לכן, אם תחליט להחליף את ארנק העור או התיק שלך בעסקה האמיתית, אז אתה צריך לבדוק את קולקציות הגברים והנשים שלנו.

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page