top of page

תיקי עור אמיתי TuscanyBags

עודכן: 14 באוג׳ 2022


אין צורך להיות דרמטיים, אבל הקניה הנוכחית של טוסקני תיקים עשויה להיות הדבר הכי טוב שקרה לי החודש. אין שום דבר דומה למחמאות שקבלתי מהמשפחה והחברים על תיק העור המקסים שקניתי. זה גם גורם לי להרגיש קצת פחות אשמה להוציא כסף על עצמי וכמובן על תיקים.הגישה שלי לקנות תיקי יוקרה השתלמה הפעם בגדול עם התיק הנפלא של טוסקני תיקים. לפעמים אני סבורה שזוהי ההזדמנות המושלמת לקחת סיכון בצורה של תיקים בצבעים בהירים, ופעמים אחרות הכלל שלי הוא ללכת עם יצירות קלאסיות שמתאימות לכל דבר.יותר מכל, כלל הזהב הוא פשוט לקנות תיקי עור איכותיים ומיוחדים .תעשו לי טובה ותגידו לי שלא רק אני מזהה את המגמה סביב תיקי העור של טוסקני תיקים .רואים יותר ויותר תיקי עור של טוסקני תיקים בכל מקום. אם רק מילמלת סוגי תיקים, דינג דינג, מיד עולה השם טוסקני תיקים. ליתר דיוק, תיקי העור המשובחים של טוסקני תיקים.כל העיר כבר מדברת על המותג החדש. שילוב עם סגנון והערצה של איכות. לי יש כמה סיבות שאני אישית אוהבת אותם ? ובכן, לא רק שתיקי העור איכותיים ויפים הם גם מוסיפים לוקס, טוויסט מוגבה למה שאני לובשת. אז כן, אני בבירור בוחרת בטוסקני תיקים-tuscany bags ...

אם אתם מחפשים תיקי עור אמיתי, תמיד טוב להכיר את תכונות העור. למרבה הצער, יש מספיק מוכרים שמוכרים עור כדוגמת הדבר האמיתי. בצד השני, מי שמחקה עור הופך לחכם יותר. לפעמים קשה לאדם מן השורה להחליט מהו עור אמיתי ומה עור מלאכותי ?.

במדריך קצר זה, חמישה שלבים שיעזרו לכם לענות על השאלה כיצד לזהות תיק עור באיכות טובה, שיעזור לכם בפעם הבאה שאתם מחפשים אחד כזה.

לא כל סוג עור הוא עור טוב.

בכל פעם שאתה מחפשים תיק עור, תבחינו בהבדלים ניכרים באיכות ןמחיר העור.

עור אמיתי מחולק לשלוש קטגוריות עיקריות :

עור מלא; FULL GRAIN LEATHER

עור עליון; TOP GRAIN LEATHER

עור מפוצל.SPLIT LEATHER

עור מלא מציע את האיכות הטובה ביותר, ולכן הוא יקר יותר, בעוד עור מפוצל מספק את האיכות הגרועה ביותר, ולכן הוא זול יחסית.

[קריאה טובה: ההבדל בין דגנים מלאים לעור דגנים]

גורם נוסף שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים תיק באיכות טובה הוא התווית. לכל שקית עשויה להיות תווית, המסווגת אותה כ"עור אמיתי ", מה שלא ייתן לך תובנה לגבי אופן הטיפול בחיה, הזנתה ותובנות לגבי תהליך התסיסה של העור. למצב הכללי בו החיה הוחזקה יש קשר ישיר לאיכות תיק העור שאתה מחפש.


המונח "עור אמיתי" לא נותן לך שום אינדיקציה אם התיק עשוי מפרה, כבשים, כבש וכו '. תמיד שאל מאיפה העור בא אם אין אינדיקציה.


איך אתה יכול להיות בטוח אם התיק שאתה מסתכל עליו עשוי מעור אמיתי?

למוצר עור אמיתי יש את התווית המתאימה, המהווה ייצוג סמלי של עור בעל חיים המורחב עם שם המחבר של היצרן. ייתכן שתמצא את התווית הזו בתוך התיק. אם התווית לא מספקת לך את שם היצרן, שאל בחנות או קבל מידע מפורט יותר באינטרנט.


כיצד אוכל לזהות שהתיק שלי עשוי מעור אמיתי ואיכותי

על מנת לזהות אם התיק עשוי מעור אמיתי או מעור מזויף, אתה יכול להשתמש במדדים הבאים כמו ריח, מבנה משטח, מגע, חיתוכים, בדיקת שמן ומים והמחיר שיעזרו לך לכוון בכיוון הנכון. אז בואו נכסה אותם אחד אחד בפירוט רב יותר.


1. הריח

למרבה הצער, אם אתה קונה באינטרנט, אין לך את היתרון של הריח. לעור יש ריח ייחודי ונעים משלו, שאי אפשר לחקות אותו. מצד שני, לעור החקוי אין ריח כלל או ריח של פלסטיק.


2. מבני השטח

שוב כאן, אם אתה עושה קניות באינטרנט, אתה עלול להיות קצת מקופח. עם זאת, אתרים רבים מציעים תמונות שבהן אתה יכול להתקרב. נצל את התכונה הזו בכל פעם שאתה קונה תיק עור באינטרנט.


אתה מזהה תיק עור באיכות טובה לפי הדגנים המלאים שלו. זה אומר שאם תסתכל מקרוב אתה עלול לגלות פגמים טבעיים קלים. אלה יכולים להיות בצורה של חתכים, עקיצות חרקים, סימני מתיחה וקפלי צוואר. עם זאת, אין לפטור פגמים טבעיים אלה כתקלות. הם סימן לאיכות מעולה, שכן הם מוודאים את מקוריות העור.


עור סינתטי בצד השני אפילו מובנה ומעוצב. אם תעבור על השקית עם היד שלך, זה עלול להרגיש "לא אמיתי" או חלק מדי.


עם זאת, חשוב לציין כי לא כל התיקים ה"חלקים "עשויים אוטומטית מעור סינטטי. ישנם סוגי עור מעור שבדרך כלל נכללים בקטגוריית עור מפוצל, אך למרות זאת העור האמיתי. אז במקרה כזה נסה להסתמך יותר על האינדיקטורים האחרים על מנת לקבל החלטה נכונה.

3. גע

עור אמיתי, במיוחד עור מלא ועור, מרגיש חם ורך ובעל אחיזה נוחה. עור סינתטי, לעומת זאת, חלק, נוקשה וקר.


פַּטִינָה

עור מלא מלא באיכות גבוהה מפתח לאורך זמן פטינה יפה. עור מחקה, לעומת זאת, יישמר או ידהה מעט בצבעו.


4. חיתוך קצוות

עור אמיתי בעל מבנה סיבי בקצוות, המורכב מהנקבוביות המכילות חלבון של העור, ואילו עור מלאכותי בעל קצוות חלקים. אם כי, אל תתבאס, כי זהו הבדל אחד שקשה לזהות אותו בעור מעובד.


5. בדיקת השמן והמים

עור אמיתי הוא חומר טבעי. לכן, יכול לספוג מים, שומנים ושמנים עם הנקבוביות. עור מחקה אתה מזהה, שטיפת מים תברח, בקושי יכולה להיספג מהחומר.


6. המחיר

כמו כמעט כל המוצרים האחרים שאתה קונה, המחיר לבדו לא ייתן לך אינדיקציה אמינה אם תיק העור הזה הוא באיכות טובה או לא כל כך טובה. מלבד האיכות המעולה של העור, שם המותג של התיק שלך משחק תפקיד משמעותי במחיר המוצר. עם זאת, ככלל אצבע, עור אמיתי וטוב הוא יקר יותר, מאשר עור באיכות ירודה או אפילו חיקוי.


לכן, אם אתה נתקל בתיק של מותג לא ידוע שהוא יקר מאוד, זה כמעט מובטח כי האיכות תהיה מותגים מוכרים יותר. מוכרים ויצרנים כאלה מתגאים באיכות ולא בשם לשווא בלבד.


כיצד לזהות תיק עור באיכות טובה?

אז הנה לכם, רשימה מלאה של אינדיקטורים שעוזרים לכם לענות על השאלה כיצד לזהות תיק עור באיכות טובה.


אם אתה קונה תיק עור באינטרנט, בהחלט יש לך חיסרון בכך שאתה לא יכול לגעת או להריח את התיק שנבחר. אולם היתרון הוא שניתן לקבל מגוון רחב יותר של אפשרויות במחירים קצת יותר טובים. לכן, אם אין לך חנות תיק עור נחמדה שמוכרת תיקי עור באיכות גבוהה בקרבת מקום, אנו מבטיחים לך שכאן יש לנו דומיני עור אוסף מכובד של תיקי עור אמיתי לגברים ולנשים.


רוב התיקים שלנו עשויים עור מלא. עם זאת, בידיעה העובדה שאנשים מסוימים אוהבים תיקי עור אמיתיים חלקים, רכים ובעלי מבנה אחיד ללא כל "פגמים", אנו מחויבים להציע זאת גם כן. עם זאת, תיאורי המוצרים שלנו מכילים מידע כזה המאפשר לך לקבל מידע מלא לפני שתקבל החלטת רכישה.פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page