top of page

תיקי עור איטלקיים לנשים -לבצע את הבחירה הנכונה


נשים ,תיקים ,גם בגדים. וגם נעליים. והלבשה תחתונה, גרביים, קוסמטיקה, בשמים, תכשיטים... הכל יפה ומקסים. אבל לתיקים יש מקום מיוחד בלבבות של נשים - אז בואו נתמקד לפעמים בענייני תיקים!הרעיון הראשוני שלי היה להציע תיקים שונים, איכותיים ומקסימים ללקוחות המקסימים שלי. כשמחפשים תיקים מתאימים למכירה בבוטיק קיסו קורסי, אני לוקח בחשבון את אותם קריטריונים כמו לבגדים: כמעט כל התיקים זמינים רק כחלקים בודדים, כל התיקים עשויים מעור איכותי ועשויים במכה של עור מוצרים, איטליה. כל תיק גם מאושר לגמרי קיסו, כלומר, אני מוכרת רק תיקים שאני בעצמי הייתי רוצה לקנות – כך אני יכולה להתלהב באמת מכל תיק שלי ללקוחה שמחפשת את התיק המושלם. כשזה מגיע לתיקים, זה לא נחמד שלכל החברים שלי יש את אותם הדברים, אז אני בדרך כלל מציע רק חתיכה אחת מכל תיק מרחבי העולם.


לא פעם אני מקבל מחמאות על זה שבחנות שלי יש תיקים שונים לגמרי ממה שמוצעים במבצע במקומות אחרים – אני משקיעה בזה הרבה כשאני מחפשת תיקים מושלמים. דבר נוסף שבאמת משמח את הלקוחות שלי הוא רמת המחירים הסבירה למדי שלהם - בקושי תרצו למצוא תיקי עור איכותיים אמיתיים במחיר הזה בשום מקום אחר. הדבר מתאפשר הודות לכך שכל המוצרים מגיעים אלי ישירות מהיצרנים ובכך עוקפים מתווכים רבים בעולם.


הדילמה של התיק המושלם


כרגע, ל-טוסקנה יש שוב מבחר נאה של תיקי עור לאחר הפסקה קצרה - כעת יש כ-40 תיקים שונים זמינים לטעמים, סגנונות ומטרות שונות. כאשר מחפשים את התיק המושלם, כדאי לשים לב לכמה דברים. אני בעצמי תמיד שמח לעזור לכל לקוחותיי בבחירה זו – לפעמים כדאי גם לשמוע חוות דעת של מומחה מבחוץ כאשר עומדים בפני בחירה קשה!


קודם כל, גודל התיק צריך לשקף את השימוש המיועד לו ולהתאים גם ללובש אותו. אם את תמיד רוצה להכניס דברים מסוימים לתיק שלך, אולי כדאי לקחת אותם איתך בקניית תיקים כדי לוודא שכל מה שאת צריכה באמת משתלב בצורה מסודרת ביופי החדש שלך. אני בעצמי התקשרתי פעם לפינלנד מחנות תיקים באיטליה וביקשתי למדוד את גודל יומן ההזמנות שלי כדי שהוא יכנס לתיק החדש שלי – למזלי זה קרה, כי זה לא היה עובד! התיק הזה נשאר מאחור, ולמזלי מצאתי בדיוק את המארז המושלם להחליף אותו!


לשימוש בשעות היום, התיק בדרך כלל צריך להיות גדול יותר, וגודל התיק יכול להתכווץ לקראת הערב; תיק המסיבה הוא הקטן והחינני ביותר בגודלו ותמיד ללא רצועת כתף לאירועי שמלת ערב. זה נחמד למסע קניות כשהתיק יכול להכיל מגוון דברים, אבל אין סיבה לסחוב איתך את כל הבגדים לבילוי לילי, אז התיק יכול להיות גם קומפקטי יותר. אלא אם כן אתה הולך לבילוי לילי...

יש להתייחס לגודל התיק גם ביחס לגודל העונד אותו: תיק קטן מדי יכול בקלות לגרום לאדם להיראות גדול שלא לצורך, וגם תיק גדול מדי ייראה קצת מצחיק - אז התיק יש לשנות את קנה המידה כך שיתאים למידות הלובש. חשוב גם לחשוב על אופן נשיאת התיק, כדי שהבחירה תהיה מוצלחת מכל הבחינות. לפעמים תיק נראה ומתאפיין כך שצריך לשאת אותו על הזרוע או ביד עם הזרוע ישרה כלפי מטה. לרובנו הנשים יש העדפות משלנו לגבי הדרך בה אנו נושאים אותו, ואם את יודעת שלא תסחב תיק על היד, אולי כדאי לבדוק איך התיק המדובר נראה כשאתה נושא אותו עם זרועך ישרה למטה. לפעמים התיק נראה נהדר על הזרוע, אבל כשהיד נישא ישר, זה גורם לפרופורציות של היד להיראות לא טובות. אז כדאי גם לבחור בתיק המושלם תוך מחשבה על שיטת הנשיאה.


יש אנשים שאוהבים תמיד לשאת את התיק על הכתף. זה לא מתאים באופן טבעי למראה של כל התיקים, גם אם ניתן לחבר לתיק רצועת כתף ניתנת להסרה. גם על זה כדאי לחשוב בבחירת תיק. אם לעומת זאת יש רצועת כתף אבל היא תשמש לעיתים רחוקות מאוד, למשל בעיקר בנסיעות, אין צורך להקדיש יותר מדי תשומת לב למראה עם רצועה בקניית תיק. אם נשיאה על הכתף היא הדרך הכי קרובה אליכם, כדאי לבחור בתיק שמיועד לכך ולכן יש לו רצועות כתף ארוכות כראוי. טוב גם לציין שבתנאים פיניים, לבוש חורף מגדיל משמעותית את אורך רצועות הכתפיים, כך שהתיק יכול לעבוד מצוין בהליכה בחום הקיץ, בעוד שנשיאתו על הכתף בחורף עלולה להיות מביכה.


מבריק פני השטח?


איזה חומר משטח יהיה הטוב ביותר? מטרת התיק ותנאי מזג האוויר בהם התיק נע הם אולי הקריטריונים החשובים כאן, וכמובן ההעדפות שלכם. אם התיק נסחב הרבה ומניחים אותו על משטחים שונים, שבהם הוא חשוף למשל ללכלוך ולחות, יכול להיות טוב לבחור משטח או עור פטנט, שדי קל לתחזק אותם. סביר גם לוודא שבתחתית התיק יש תומכים קטנים שמרימים אותו ממשטח הנחיתה. בכפור קשה, עור השטח גמיש יותר מעור פטנט, וזמש מטבע הדברים גם עומד היטב בכפור בשל רכותו.


במזג אוויר גשום, עור פטנט הוא חומר אסיר תודה, והיות והתיק עשוי מעור פט, הוא מעניק למראה ניצוץ ואלגנטיות נוספים. עור עליון הוא בחירה קלאסית לכל צורך, בעוד שזמש מוציא לרוב את צבע העור בצורה החזקה ביותר – לפעמים זמש גם מוציא את הרכות של הצבע בצורה מאוד מיוחדת. זמש, לעומת זאת, אינו חומר נוח במיוחד בימי גשם, מכיוון שכמו למשל מים ושומן משאירים סימנים גלויים על זמש לא מוגן. במיוחד יש להגן על זמש בתכשיר הגנה מתאים מיד לפני השימוש ולדאוג להגנה בעתיד. לכל סוגי העור יש חומרי הגנה ומיזוג משלהם, שאסור לערבב יחד כדי למנוע נזק! כאשר מטופלים היטב, עור הוא חומר ממש טוב ועמיד, ולעתים קרובות הוא רק משתפר עם הזמן.


לשחק עם צבעים


מה עם הצבע? בקיצור, אפשר לומר ששחור זה שחור. תיק עור שחור טוב ואיכותי צריך להיות במבחר של כל אישה - אחרי זה אפשר להתחיל לשוטט לכיוון זה או אחר. תיק שחור הולך רחוק, הוא אף פעם לא משאיר אותך בצרות. במקום זאת, בעזרת תיק צבעוני קל ומהנה לעדכן את המראה בהתאם למצב, או להכניס את הצבע הטרנדי של העונה לאאוטפיט בצורה חכמה, מבלי לחדש כמעט שום דבר אחר במלתחה. לעתים קרובות, תיקים צבעוניים מושכים את הלקוח לבוטיק לטיול תיקים, אך תיק שחור מגיע לעגלת הקניות. אני חושבת שאנחנו הנשים יכולות להשתחרר ולהנות קצת בבחירת אביזרים ולבחור צבעים במקום שחור בסיסי. בנוסף, יכולנו להעז לבחור רק צבע מבטא אחד מבלי לקבל תיק ונעליים, למשל, באדום. ערכות מוכנות מובטחות, אבל גם קצת משעממות. יותר כיף להתנער קצת מהמוסכמות ולהעדיף קצת יותר אישיות כשמתלבשים - אקססוריז לא חייבים להיות ישרים בצבע מושלם! חוץ מזה, התלבושת יכולה להיות שחורה, התיק אדום והנעליים אפילו סגולות כהות - כל עוד חושבים שהצבעים מתאימים זה לזה, אנסמבל כזה יכול להיות מסוגנן במיוחד!


הצבע גם משנה באופן מכריע את התחושה של התיק: אותו תיק, למשל, לבן או פוקסיה בהיר נראה אחרת לגמרי. הגוונים החמים מזמינים אותך לאביב, אבל הם מתאימים גם לשימוש בחורף!

התוכן חשוב?


גם תכולת התיק חשובה - האם המבנה הפנימי של התיק סביר ופרקטי? ככל שהתיק מיועד לשימוש "הגיוני" יותר, כך עניין זה רלוונטי יותר. תיק דופל ותיק ערב קטן יכולים להיות קצת לא פרקטיים - כל עוד המראה מושלם - כי משתמשים בו כל כך הרבה פחות, שאפילו קצת חוסר פרקטיות לא מפריע לי. לעתים קרובות, תיק בגודל גדול צריך להיות עם כיס אמצעי (ברוכסן) כך שיהיה קל למצוא דברים גם בבהילות. זה יהיה טוב שלכל התיקים יהיה לפחות כיס אחד נוסף עם רוכסן, שבו אתה יכול לאחסן בבטחה, למשל, צרור מפתחות. הכלל "יותר זה יותר" חל כאן, לפחות בתיקים יומיומיים. עם זאת, אם החלק הפנימי של התיק מחולק ליותר מדי חלקים, כדאי לשים לב שבמקביל הפנים הופך צר יותר וייתכן שפריטים בודדים גדולים יותר לא יוכלו להיכנס יותר לתיק בגודל נוח. גם כאן כדאי לחשוב היטב על המטרות שלכם בבחירת התיק.


כדאי לשים לב גם ליכולת ההסתגלות של התיק: רצועת כתף נפרדת הניתנת להסרה – או בתיקים קטנים גם רצועת יד – היא תוספת נחמדה שיש לזכור עבור הרבגוניות. גם האורך המתכוונן של רצועת הכתף חשוב לפעמים, ולפעמים ניתן להתאים גם את גודל התיק לפי הצורך. במקביל, גם מראה התיק משתנה בצורה מהנה. לפעמים לתיק יכולים להיות גם חלקים נפרדים, כמו שקית קטנה נפרדת בתוך תיק גדול יותר, או שאפשר אפילו לחלק את התיק לחלקים קטנים יותר.


בואו נלך עם תשוקה!


אחרי כל ההנחיות והמחשבות הללו והמגבלות והסבירות, יש לומר: התיק הוא מעל הכל עניין של תשוקה! אין טעם לקנות תיק אם לא מרגישים מיד נמשכים אליו ומתאהבים בו. בגלל שהעולם מלא בתיקים טעימים, כל אחד ודאי יכול למצוא את המארז שהוא מתכוון להיות תיק חכם דרך התאהבות קטנה. אסתטיקה היא חלק חשוב מאוד בעולמו של החתום מטה לפחות, ולכן אין טעם להיצמד למשהו שתסחבו אתכם אפילו לשנים רק מסיבות של היגיון.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page