top of page

תיקי עור Tuscany Bags

עודכן: 3 בפבר׳ 2022

אם אתה עובד, דבר אחד שלעולם לא תעזוב את הבית בלעדיו הוא תיק העבודה הנאמן שלך. הוא נושא חומרים יקרים כמו מחברת מלאה ברעיונות ומחשבות, עטים לרשום הערות וחתימה על ניירות, מחשב נייד עם מידע למצגת אחר הצהריים שלך, אולי ספר או תיק איפור, וכמעט כל מה שאתה צריך כדי לבצע ולהצטיין בו. המשרד. מכיוון שתיק העבודה שלך הוא חלק מהלבוש המקצועי שלך, הוא צריך להיות אטרקטיבי ולא צעקני. זה גם צריך לשמור על חומרי העבודה שלך מאורגנים כך שזה יקל על העבודה שלך (והחיים שלך), והוא צריך להיות חזק מספיק כדי לסחוב את כל הציוד שלך. נעזרנו ביועצת הסטייל קארין סטאר, שעובדת עם אנשי מקצוע בניו יורק ובלוס אנג'לס, כדי להדריך אותנו בחיפוש אחר תיק העבודה המושלם.

שאל את עצמך: איך אתה משתמש בתיק העבודה שלך?

"יש לנו לקוחות החל במקצועות מעורכי דין, רופאים, אמנים, בעלי עסקים קטנים, מסעדנים... לא כל האנשים האלה נושאים את אותו תיק", אומר סטאר. כמה שאלות שכדאי לשאול את עצמך כוללות מה נכנס בתיק לעבודה ובחזרה? אתה מטייל הרבה? האם אתה נושא מחשב נייד? האם אתה משתמש בעיקר בתחבורה ציבורית או שאתה נוהג ברכב? הסטייליסט מבטיח שמענה על השאלות הללו יעזור לך לבחור בין ילקוט כבד ועמיד עם הרבה עיטורי חומרה,


בצע השקעה "תיק עבודה הוא בהחלט מקום טוב להגביר אותו ולהשיג השקעה טובה", מציין סטאר. התיק שלך לא בהכרח חייב לעלות כמו שכר הדירה שלך, אבל סטאר מוסיף שתיק באיכות גבוהה מאוד חשוב. השקיעו לא רק את הכסף שלכם, אלא גם קצת מחקר על מותגים והתיקים שהם נושאים כדי להסיק מה עובד הכי טוב בשבילכם בטווח הארוך. הסטייליסטית בוחרת בסגנונות קלאסיים שיקיים שיכולים להתאים לכל מסגרת עבודה. היא מפנה לקוחות לרכישות ראויות להשקעה כמו תיק העבודה הזה של טוסקני תיקים, שמגיע מצויד בכיסי רוכסן, כיס החלקה חיצוני לפריטים הנגישים במהירות, וכיס לטלפון סלולרי. זה גם טוב שיש חנות לתיקון עור או בגדים איכותיים כמו של מנהטן, שיכולה להתמודד עם עור יוקרתי, בקשר הטלפון שלך כדי לשמור על הפינוק שלך בכושר.


חפש רצועות כתף : כדי להבטיח שתיק העבודה שלך לא ישלח אותך למשרד אורטופדי, חפש ידיות ורצועות להמרה. "אני מרגיש שעדיף אם ניתן לשאת אותו [את התיק] בשתי דרכים: ביד שלך ומעל הכתפיים", מציין סטאר. "אתה רוצה לשנות את הדרך שבה אתה נושא את התיק שלך או שהוא יתחיל לפגוע בחלק אחד של הגוף שלך. דוגמה מצוינת לתכונות מגוונות: יש לו רצועות כתפיים ניתנות להסרה שניתן להחביא אם אתה מרגיש כל כך נוטה לשאת אותו מהזרועות שלך.


תיק עבודה טוב צריך לעמוד במבחן הזמן ולא להיראות כך, אין לוגואים! לא רק שלוגו מעוטר באותיות גדולות בולט מכדי להתהדר בישיבות הדירקטוריון שלך, אלא סביר להניח שתתגבר על זה תוך מספר חודשים.

לנשיאת הכל, קבל תיק עמיד


אם אתה עובד בתחום היצירתי ומוצא את עצמך סוחב כל מיני דברים ביום יום כמו דוגמיות בד, ספרי סקיצות ובגדי יוגה, תיק עמיד הוא תיק העבודה המושלם עבורך. חפש אחד מובנה עם רצועות יציבות. עבור משהו קל משקל, עור עבה, או גוף מלאכותי באיכות גבוהה ללא הפעמונים והשריקות הנוספות פירושו שרק התכולה שתכניס לתיק שלך תוסיף משקל. סטאר אוהבת להציע ללקוחותיה היצירתיים תיקים של טוסקני מכיוון שהעיצוב קל המשקל יכול לשאת כמעט כל דבר שתרצו להביא לעבודה. "העיצוב חכם כי החלק הפנימי בצבע שונה, כך שקל למצוא את הדברים שלך." לאופציה קצת פחות יקרה, בדוק את התיקים המדהימים האלה של טוסקני תיקים


בחר פנים שמתאים לצרכים שלךתיק עם פנים אקורדיון המופרד לתאי תיקייה אינו בהכרח טוב יותר מאשר תיק עם עיצוב פתוח. הכל תלוי איך אתה משתמש בתיק. אם אתה נושא הרבה ניירת שאתה צריך לשמור על שטוח, תאי האקורדיון עשויים לעבוד הכי טוב בשבילך, אבל אם לא, פנים פתוח מספק יותר גמישות. כדי שהדברים לא יהיו מבולגנים מדי בתיק פתוח, נסה לשאת תיק באגו בצד. "אני אוהב להפריד את בגדי היוגה שלי מנייר העבודה, הארנקים וכו'", אומר סטאר. כדי להגן על המחשב הנייד שלך מבלי להוסיף משקל נוסף,כבולים למחשב הנייד שלך? קבלו תיק מחשב נייד אופנתי

מחפש דרך אופנתית לסחוב את המשרד הווירטואלי שלך? למרבה המזל, מעצבים ומותגים נענו לתפילותינו כדי לחסוך מאיתנו את הסגנונות הקופסתיים והמשוריינים שתמצאו בחנויות מחשבים. קייט ספייד ניילון קליסטה זו, האהובה על לקוחותיה של סטאר, היא תיק ניילון נפוח ניילון המחופש לקונה צולב גוף חמוד. לחלופה ידידותית יותר לתקציב, נסה את התיק המרופד הזה ש. אנחנו גם אוהבים את תיק הנסיעות למחשב ש מכיוון שהוא מגיע עם כיס חיצוני דק שיכול להכיל פנקס רשימות, עטים ופריטים אחרים שאתה רוצה לזרוק פנימה.


פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page