top of page

תיקי גב עור

תיקי גב עור


אביזרים מעשיים ומקוריים נמצאים במגמה. המנהיגים הבלתי מעורערים של העונה הם תיקי גב אופנתיים, הם הפכו ללהיט אמיתי. אין זכר למוניטין הקודם של אביזרי נוער המיועדים אך ורק לסצנות רחוב. בנוסף למקורות הספורט של הדגמים.

תרמילים העונה מותאמים בצורה מושלמת לכל הסגנונות המובילים ופותחים הזדמנויות חדשות ליצירת תמונות מודרניות ומקוריות.

מה הם תיקי גב אופנה לנשים ותמונות של דגמי עור

דבר אחד נשאר ללא שינוי: הם עדיין מאוד נוחים. אביזרים קומפקטיים ויחד עם זאת מרווחים נוחים לחלוטין בכל מקום ובכל מקום. ואכן, לא בכדי תרמילי נשים אופנתיים חודרים באופן פעיל לתיקים המסורתיים, ומחליפים אותם במראה יומיומי ואפילו עסקי.

העונה, תשומת לב מיוחדת מוקדשת לחומרי עזר, עור אמיתי הפך לחביב המעצבים. בכנות פשוטה ומודגשת צללית לקונית מדגישה בצורה מושלמת את כל היתרונות של חומר מעולה. הטרנדים של השנה כוללים את כל גווני העור הטבעיים, כמו גם פסטלים בצבע אוף-וויט, מקרם חלב ועד מנטה. המגוון הרחב ביותר ואיסור אופנה קפדני אינם.


כל גוון של ערכת צבעים יפה ועשירה נותן לאביזרים אצילות ומאפשר לשלב אותם עם בגדים בצבעים שונים. תיקי עור אופנתיים כאלה הופכים את כולם, אפילו למראה הקז'ואלי ביותר, למכובד ובלעדי.


שימו לב לגווני העור ולשיטות הלבוש המורכבות והמרהיבות – החומרים הללו הם שמקנים לתרמילים מעמד של אביזרי נשים אלגנטיים ויקרים. הם משתרשים בצורה מושלמת במגמה העולמית העולמית, שדורשת מהפאשניסטות להיראות די פשוטות.


שום דבר מפואר או מסובך, פשטות ומעשיות מופגנת מעדיפים רק אביזרים יקרים. תיקי גב מיניאטוריים של סגנונות פשוטים עשויים מעור באיכות גבוהה מאוד תואמים בצורה מושלמת את הרעיונות של היום. הם מתחרים בהצלחה עם תיקים מסורתיים, ומעניקים דינמיות ורעננות לתמונות. תראו את תיקי הגב האופנתיים לנשים בתמונות האלה - הם משקפים בצורה מושלמת את המגמה:


תיקי גב אופנתיים בסגנון קז'ואל.

אפשרויות קלאסיות הוכיחו את עצמן כאביזרים רלוונטיים ומגוונים למדי. אבל במגמות העונה מוצגים רעיונות רבים שיפנו לאוהבי ניסויי אופנה.


רעיונות מקוריים נקראים לעתים קרובות על מעצבי רחוב, במיוחד מגוון תמונות יומיומיות, שעבורן תרמילים הם האביזר הטוב ביותר.


אבל סגנון הקז'ואל האהוב והרב-תכליתי של כולם מעונה לעונה הופך למורכב ואלגנטי יותר. לכן, אביזרים עשויים מחומרים טבעיים יקרים - עור וזמש, כמו גם טקסטיל מרקם, מבוססים היטב באופנה.

אנו ממליצים לך לקרוא: טבעות נישואין טיטניום


דגמי טקסטיל, יחד עם עור, משוחררים עם ספינות דגל כמו מייקל קורס ואפילו שאנל הם תופסים מקום ראוי בקווי הנוער שלהם. אבל מודלים כאלה לא יכולים להיקרא כפריים או בני נוער בכנות - הם אוניברסליים ומתאימים לאופנה בכל הגילאים. תיקי גב אופנתיים בתמונות אלה לא ישאירו יודעי סגנון אמיתיים אדישים:


ובכל זאת, איזה סוג של תיקי גב הם אופנתיים? קודם כל, נפח בינוני. דגמי קוקוט קטנים מדי נמוגו ברקע היום, כמו גם גדולים ונפחיים מדי. תיק גב מסוגנן נראה קומפקטי ואלגנטי, וככל שהסגנון שלו פחות דומה למקורות הספורטיביים של הדגם, כך ייטב. הכלל הזה הוא שמכתיב את הבחירה הן בחומר והן בעיצוב.


דגמי זמש או עור מעוטרים בשוליים ארוכים, ניטים או ציפורניים מיניאטוריות הם אביזר חיוני למראה אופנתי ברוח שנות ה-70 וסגנון ההיפי שיק האופנתי. אגב, הם יתמכו גם בתרמילי טקסטיל אופנתיים לאביב-קיץ. אריגה מורכבת של בדים, צבעים חומציים עזים, הדפסה אקטיבית או יישומים הופכים אותם לאביזרים עצמאיים לחלוטין.


תיקי גב אופנתיים אלה לבני נוער רלוונטיים במיוחד. אבל גם פאשניסטות מבוגרות יותר מוכנות לבחור אביזרים בכיוון הזה. הם מדגישים ומסבכים בצורה מושלמת תלבושות מג'ינס אופנתי במיוחד, ומעבירים אותם מהיומיום למסוגנן. ראה כיצד תרמילים אופנתיים מקוריים עבור בנות תמונה למטה:


תיקי הגב האופנתיים ביותר הצליחו לשלב סגנון אורבני נוח ותמציתי עם גרסה מודרנית של זוהר. הטון בכיוון הזה נותן למייקל קורס - אין לו יכולת שווה להסתכל מחדש על דברים פרקטיים. בחירת המעצב - דגמים בינוניים של עור איכותי ויקר בגוונים עשירים, מעוטרים בנדיבות בשרשראות מתכת בנפח. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לסגנון של אביזרים כאלה, מתרמיל גב טיפוסי עם כיסים ופתחי אוורור רבים. רק הצורה נשארת - רכה אך קפדנית.

יחד עם זה, דגמים מלבניים רלוונטיים מאוד, אשר באוספים של העונה הזו הציגו אור עולם אחר של אופנה - מושינו. במקור, הגראנג' הזה, ורחוק מהסגנון הזוהר של היום, מוצג באור חדש לגמרי. בעיקר בשל טוהר קווי החיתוך והצבעים המקוריים שנבחרו לעונה זו. צבעי פסטל מסובכים של פלטה פרחונית, ירק עדין וצבע בהיר יותר של גוונים כחולים-כחולים נראים אלגנטיים ואלגנטיים.

יחד עם זאת, מודלים כאלה לא חייבים להיות יקרים מדי, אפילו בתי האופנה המפורסמים ביותר משתמשים באופן פעיל מזמש מלאכותי ומיקרופייבר. ראה כמה אופנתיים התרמילים האופנתיים בקיץ האביב בתמונות אלה:


מותגים עולמיים מובילים קובעים מגמה שגם מותגים צעירים מוכנים ללכת בעקבותיה. הטרנד של דגם החומרים המלאכותיים עכשיו רק עולה, ואתה יכול להיות בטוח שזה יהיה לפחות שתיים או שלוש עונות. חומרים חלופיים מאפשרים לך להאיר את הדמיון שלך ולתת פרשנות מקורית לחלוטין של הסגנון. העיצוב של המחבר המקורי בשילוב עם חומרים פשוטים ימשוך את אלה שיוצרים תמונה משלהם, המותאמת לטרנדים האחרונים.

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page