top of page

תיקי גברים -טוסקני תיקים

סגנונות של תיקים לגברים


בין אם מדובר בטיול בן לילה או משהו כדי להחזיק את ציוד הכושר שלך, התיק הנכון שומר על הכיסים שלך שלא יעלו על גדותיהם וחפצי הערך שלך מאורגנים.

רוב הסיכויים שגדלתם עם תיק לבית הספר. עמוס בקלמר של גיבורי-על, קופסת אוכל ומחברות, זה היה יותר מסתם תיק - זה היה המקום שבו דחסו כל דבר, החל מכרטיסים ועד לפתקי אהבה. כיום התיק שלך צריך לשאת הרבה יותר מכמה עפרונות. אספנו רשימה של התיקים שאנחנו חושבים שכל גבר צריך לדעת עליהם

1. תיקי גב לגברים הרם את ידך אם התיק הראשון שהיה לך אי פעם היה תיק גב ? האם אצלכם הייתה גם קופסת אוכל עם לחם שיפון ופטה כבד דחוסה בפנים? . לתיק גב שתסחוב היום יש הרבה מן המשותף לזה שהתעמלת כילד. עדיין רב תכליתי ופונקציונלי כמו קודם, אבל עכשיו הוא מתהדר בפרטים עדינים וחומרים איכותיים שמעבירים אותו ממגרש המשחקים למשרד.

איך לבחור תיקי גב לגברים : לא משנה לאן אתה לוקח את תיק הגב שלך, תמיד חפש רצועות מתכווננות המציעות ריפוד לנוחות. ומצא אחד שמיועד לגברים. משתמשים בתיקי גב לעבודה, לחדר הכושר או לשניהם? קחו בחשבון את מספר התאים, הכיסים וגודל המחשב הנייד. אתה לא חושב שתיק גב לגברים יכול לעבוד במשרד? אל תשלול את זה עד שתנסה את זה. בחר תיקי גב עור עם קווים נקיים. זה לא אומר שקנבס לא יעבוד... רק שימו עין על ההתאמה והפירוט.

2. תיקי כתף לגברים : חלפו הימים שבהם תיקי כתף היו שמורים לנוסעים המומים, בשעות הבוקר המוקדמות, לאנשי צבא ולגיבורים עם שוטים. תיקי מסנג'ר לגברים מעוצבים כעת מתוך מחשבה על אורח החיים העמוס שלך ולכל מי שרוצה לעבור מנקודה A ל-B בשתי ידיים חופשיות. לא חושב שיד חופשית מועילה? נסה לשלוח הודעות טקסט בזמן שאתה מחזיק לאטה. תיק שליח לזכייה.

איך בוחרים תיקים לגברים האם אתה רוכב על אופניים לעבודה? הפלנטה מודה לך. תיק שליח נותן גישה קלה אם אתה צריך לתפוס משהו ויכול לשבת בבטחה על הגב בזמן שאתה מנווט. בדוק שוב שבחרת תיק עם רוכסן... אחרת הפריטים שלך עלולים להישפך החוצה כשאתה עושה סיבוב חד. לרוב תיקי השליח לגברים יש חלל פנימי גדול. בדוק אם יש כיסים, מחזיקי עטים ותא למחשב נייד שמתאימים לצרכים שלך. תיק נאה ללא מקום לדברים שלך הוא תיק שלא תשתמש בו. מחפשים משהו קצת יותר מקצועי משליח קנבס? נסה תיקי גב לגברים. חשבו עליהם כבעלי מעמד של תיק עם לבישה של שליח. בחירה בוגרת לגבר בוגר.

3.תיקים למחשב נייד יש כאן דיון גדול בשאלה האם תיק למחשב נייד או שרוול הוא הדרך הטובה ביותר ללכת. לשניהם יש את היתרונות שלהם, אבל מכיוון שתיקים למחשב נייד דומים לתיקים של שליחים, ואפשר למצוא אחד בקטגוריה הזו, השרוול ניצח. שרוולים למחשב נייד דומים מאוד למארזי פוליו ומיועדים למינימליסט שלא נושא את חייו בתיק. יש משהו מתוחכם מלידה בעיצוב הדק והקומפקטי ובפעולה של נשיאת משהו ביד. אולי זו חזרה לימים שבהם גברים חבשו כובעי ונשאו את העיתון היומי. או אולי זה שבעצם אתה יכול לצאת מהבית רק עם המחשב הנייד שלך וכמה מסמכים שלדעתנו הם נוחים.

כיצד לבחור שרוול למחשב נייד בחר שרוול מרופד. ברור, אתה תהיה זהיר עם המחשב הנייד שלך, אבל למה לקחת סיכונים מיותרים. מצא אחד עם כיס ייעודי בפנים ומקום נוסף לקבצים נוספים - כמו החוזה של מיליון דולר שאתה הולך לקבל כשאתה מתחיל להתלבש לעבודה שאתה רוצה! ולך על עור. סגנון זה של אביזר גברים נראה נהדר בגלל הקווים הנקיים והחומרים האיכותיים שלו. כל דבר אחר והיית רוצה שהיית בוחר בתיק למחשב נייד במקום זאת.


4.תיקי אוכף לגברים דמיינו את עצמכם צריכים לצאת לשעות אחר הצהריים וכל מה שאתם רוצים לקחת זה את הארנק, הטלפון והאוזניות... והמפתחות, כמובן. אתה תופס את התרמיל שלך וזורק את הדברים שלך פנימה. ואז אתה שם לב שלתיק הנאמן שלך יש הרבה יותר מקום. נכנסים בקבוק המים, המטען והטאבלט. למקרה שיורד גשם, אתה דוחף פנימה ז'קט ותפוח . לפני שאתם יודעים זאת, ארזתם לטרק בהרי ההימלאיה ללא שרפה שיעזור. אתה רחוק מאוזניות ומפתחות. היכנסו לתיק המנשא לגברים. סגנון של תיק צולב גוף שמזכיר את דודך שנהג ללבוש בחופשת הקיץ - אבל משודרג למאה הזו. דודך ידע מה קורה! אם אתה צריך תיקי עור איטלקי לגבר , קח אחד כזה. אם אתה רק צריך כמה פריטים לאותו יום, או רוצה לוודא שהדרכון שלך נשאר בטוח בזמן סיור בבזאר, קנה תיק לגברים. לזרוק אותו בתיק הלילה שלך ולשלוף אותו כאשר אתה מגיע. לעולם לא תצטער שהידיים שלך פנויות. ותלבש אותו מלפנים אם אתה נמצא באזור מוצל ודואג שהמשתמט האמנותי יתגנב מאחוריך.

איך לבחור תיק לגברים גודל הוא נקודת החובה האולטימטיבית לשקול עם כל תיקי ה-crossbody לגברים. קטן מדי ואתה יכול לשאת רק מפתחות. גדול מדי ואפשר גם לקנות תיק גב. תחליט מה אתה רוצה לסחוב ולך משם. עדיין מודאגים מהדמיון המשפחתי בינך לבין דודך בשנות ה-90? בחר בגרסת עור עם פירוט מינימלי. תיקי עור איטלקי לגבר הוא קלאסי וגברי ויחזיק מספיק זמן כדי שתוכל לחלוק סיפורי טיולים עם האחיינים שלך.פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page