top of page

תיקים מעור אמיתי
מהו עור אמיתי?

עור אמיתי עשוי מעור של בעלי חיים, שבמקרה שלנו הוא עור פרה, ויש לשזף אותו כדי למנוע פירוק ולהפוך לעור שמיש.

זה יכול להימשך זמן רב ובאופן כללי מקבל מרקם נחמד ככל שהוא מזדקן. אם ניתן טיפול נאות, אביזר העשוי מחומר זה יכול להחזיק מעמד בין 10 ל-20 שנים. עור אמיתי קשה לקרע או לנקב והוא גם הרבה יותר נושם ועמיד בפני לחות מרוב העורות המלאכותיים, שיכולים להתחיל להיסדק ולהתעוות תוך שנים ספורות. בנוסף, בניגוד לעור סינטטי, לחלק מהעורות האמיתיים יש תכונות היפואלרגניות, מה שאומר שהם דוחים אלרגנים מסוימים.

תחזוקה של עור קצת יותר מסובכת מזו של עור PU. אתה יכול לנקות עור עם מים או סבון על פני באמצעות מטלית לחה, אבל אם הוא מוכתם בשמן או זיעה תזדקק לניקוי עור מיוחד. עור אמיתי עשוי להזדקק למרכך עור למרוח מעת לעת כדי לשמור עליו גמיש, או שהוא יהפוך נוקשה או שביר. הסיבה לכך היא שהשמנים הטבעיים בעור מתייבשים עם הזמן.

מהם היתרונות של עור אמיתי?

האם זה באמת שווה את הכסף הנוסף כדי לרכוש מוצר אותנטי על פני אפשרויות הזיוף הרבות שקיימות בחוץ? מה בדיוק היתרונות של רכישת מוצרים אמיתיים? מלבד החוסן המדהים שלהם, הנה כמה מהסיבות לכך שאנשים רבים בוחרים בעסקה האמיתית על פני בחירות מזויפות זולות יותר:

- עור אמיתי עמיד במים

- יש לו יכולת נשימה

-הטבע הנצחי של המראה של עור אמיתי לעולם לא ייצא מהאופנה

-עור אמיתי הוא הרבה יותר עמיד כחומר ויעמוד במבחן הזמן.

-עור אמיתי מתיישן יפה

סוגי עור

ישנם יתרונות רבים לשימוש בעור אמיתי. עור אמיתי נוטה להיות עמיד יותר מחומרים אחרים ועמיד הרבה יותר בפני שחיקה. הסיבה לכך היא השמנים הטבעיים בעור, שעוזרים לשמור על העור גמיש וחזק. זה גם נותן לעור אמיתי מראה אלגנטי שקשה להשיג עם חומרים אחרים כמו ויניל או פלסטיק. עור טהור גם נוטה להזדקן יפה, נותן מראה ייחודי לכל מה שהוא עשוי ממנו.

עור טבעוני

עור טבעוני ידוע גם בתור עור סינטטי או עור PU או עור PU טבעוני. בעוד שעור אמיתי עשוי מעור בעלי חיים, עור טבעוני עשוי מחומרים המבוססים על פלסטיק או מחומרים על בסיס טבע. למרות שעור טבעוני נראה דומה לעור אמיתי, הוא כל כך שונה מהאחרון.

דמוי עור

זה נראה כמו עור, זה מרגיש כמו עור אבל האם זה עור אמיתי? משמו, עור מלאכותי אינו עור. לסיכום, "פו" היא מילה צרפתית שפירושה "מזוייף". לכן, דמוי עור הוא עור מזויף. רבים מתייחסים אליו גם כאל עור ו/או עור טבעוני. מכיוון שהוא מזויף, לכן הוא נחות ממוצרי עור אמיתיים. עם זאת, יש לזה יתרונות. הכירו את היתרונות והחסרונות של עור מלאכותי תוך כדי תנועה.


עור מלאכותי נחשב לעור טבעוני מכיוון שהוא אינו משתמש בבעלי חיים אמיתיים בתהליך. לכן רבים משתמשים בעור מזויף כחלופה נטולת אכזריות לבעלות על אביזרים כגון תיקים ורהיטים. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון את הדאגה הסביבתית שעור pvc מביא. מכיוון שייצור של עור מזויף כרוך בבסיס פלסטיק כגון PVC, רבים מעלים את ההשפעות האקולוגיות שלו. עם זאת, ישנם מותגים רבים המייצרים עור מזויף שהוא חדשני כדי לשמור על ההשפעות האקולוגיות נמוכות.

עור בונדד / עור ביקאסט

עור מלוכד הוא שילוב של שאריות עור, עור מגורר, שאריות עור וחומר מליטה (בדרך כלל פלסטיק). לאחר מכן הוא נלחץ ליריעות שניתן להשתמש בהן כמו שהוא עבור ריפוד או להפוך למוצרי עור מוגמרים. השימוש בעור מלוכד שנוי במחלוקת כבר שנים רבות. אמנם הוא זול יותר, קל יותר לייצור וקרוב יותר למראה ולתחושה של עור אמיתי, אך הוא לא נחשב לעור אמיתי על ידי אנשים רבים. הסיבה העיקרית לכך היא שהעור המלוכד אינו חלק מקורי מהחיה, אלא חומר מיוצר שיכול להיות חסר עמידות ולרוב נראה שונה מעור אמיתי. זה מכונה לפעמים גם עור מפוצל.

עור גרגר עליון

עור דגנים עליון הוא האיכות השנייה בגובהה של העור מבין כל סוגי העור. זה לא כולל עור מלאכותי מכיוון שעור מלאכותי אינו עור מבחינה טכנית. יתרה מזאת, מבין כל סוגי העור עור גרגיר עליון הוא כנראה הנפוץ ביותר בשימוש. הסיבה לכך היא שבין כל שאר הסוגים עור גרגר העליון מציע מראה בתולי.

עור מלא

עור מלא הוא הטוב ביותר מבין כל סוגי העור. יתרה מכך, רק את האיכות הגבוהה ביותר של עור בעלי חיים ניתן להפוך לעור מלא. זו עשויה להיות גם הסיבה לכך שעור מלא הוא יקר וזאת בגלל האיכות שלו.

בדיוק כמו עור דגנים עליון, עור מלא מגיע מעורות של בעלי חיים. עור מלא עם זאת לא יעבור את תהליך השיוף, השריפה, הגילוח. לכן ניתן בהחלט להסיק שעור גרגיר מלא עשוי מכל עובי הגרגיר. כמו כן, הצלקות, הגרגרים, הנקבוביות ומרקמים אחרים נותרים שלמים.

איזה עור הכי מתאים לתיקים?

עור מלא הוא העור הקשיח והטוב ביותר עבור תיקי העור שלך. זה לא רק יחזיק מעמד זמן רב אלא גם יזדקן יפה ויפתח פטינה מדהימה.

הבדלים בין עור PU לעור אמיתי

כעת, בואו נרשום את המאפיינים החשובים ביותר של כל אחד מהם, ונשווה.

חוזק ועמידות

תחזוקה

בעוד שלעור PU יש מגוון גדול יותר של עוביים, צבעים ומרקמים מאשר עור מסורתי, ולעתים קרובות יש לו גימורים בהירים יותר. זה גם קל ונוח יותר לתחזוקה, כאשר ניקוי דורש רק מדי פעם מטלית רטובה, בעוד שעור בעלי חיים נוטה להתייבש ותמיד צריך טיפול כדי למנוע הידרדרות.

למרות שעור PU נושם יותר מעורות סינתטיים אחרים כמו PVC, הוא הרבה פחות נושם מעור אמיתי.

הְזדַקְנוּת

בעוד שעור PU תמיד ישמור על אותה תחושה ומראה, עור אמיתי נוטה להיות רך יותר ומושך יותר עם הזמן.

מחיר

אחת הסיבות, אולי העיקרית שבהן, מדוע אנשים בוחרים בעור PU על פני עור אמיתי או עור מלא היא שהראשונה זולה משמעותית. זו הדרך היעילה ביותר לגלות האם המוצר שאתם קונים עשוי מחומר כזה או אחר. למרות זאת, אם אתה מטיל ספק, אתה רק צריך להסתכל על ההרכב שאמור להופיע על התווית שלו. עם זאת, אם אתה מחפש חוויה מתמשכת שתוכל ללבוש כמעט כל הזמן, נוחה יותר ועם מראה קלאסי יותר, עור אמיתי הוא האפשרות הטובה ביותר שלך ללא ספק. שיתפנו פעולה עם חברות מקוונות רבות כדי לספק קודי הנחה.

איזה מהם לדעתכם עדיף? אם אתה בצוות של עור מלא, או בגלל שאתה מעריץ גדול של מראה הוינטג' שלו או שאתה בחיפוש אחר דברים שנמשכים לנצח, אתה צריך לשים עין על התרמילים למטה!

תגיות:

תיקים יוקרתיים

תיקי עור יוקרתיים I תיקים יוקרתיים I תיקים לנשים יוקרתיים I תיקי יוקרה לנשים I תיקי יוקרתיים לגברים I תיקים יוקרתיים לנשים I תיקים יוקרתיים לגבר I תיקי צד יוקרתיים I תיקי עבודה יוקרתיים I תיק איפור יוקרתי I תיקי גב יוקרתיים I תיק גב יוקרתי לגבר I תיק גב יוקרתי I תיק יוקרתי לאישה I תיקי עסקים יוקרתיים I תיק מחשב יוקרתי I תיקי נשים יוקרתיים I תיק נסיעות יוקרתי Iתיקי ערב יוקרתיים I תיק צד יוקרתי לגבר I תיק רחצה יוקרתי לגבר I תיקים יוקרתיים תל אביב

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page