top of page

תיקים לגברים -טוסקני תיקים

עודכן: 24 באוק׳ 2021

גברים מקצועיים עסוקים זקוקים לתיק ! אתה יכול לשאת פריטים חיוניים , ולא תשאיר שום דבר שאתה צריך מאחור.

השוק של תיקי הגברים הופך עולמי ולכן הגיע הזמן שתצא לצעד - יש הרבה עיצובים שונים, תן לנו לעזור לך למצוא את התיק הטוב ביותר עבורך.

איזה תיק תיק מתאים לי?

כשאתם קונים את תיק הראשון שלכם חשוב למצוא אחד שהוא במידה הנכונה, הצורה, הבד, הצבע והעמידות המתאימים לכם. תיק שתוכל לשאת את כל הניירת, הטאבלט או המחשב הנייד . תיקים לגברים מהווים הכלאה בין ילקוט בסגנון וינטג' 'לתיק חוצה גוף, אם נבחר במרקם הנכון הוא יכול להיראות אופנתי ומקצועי כאחד. תיקי מסנג'ר לגברים יכולים להכיל הכל - מושלם אם יש לך מסמכי A4 לנשיאה לפגישה או מחשב נייד. בחר בעור כדי להבטיח שאתה נראה מסוגנן ומתאים למשרד.

איזה צבע הוא הרבגוני ביותר?

אם אתה מחפש תיק שליח מזדמן אך חכם המתאים לחיי העבודה שלך וכזה שתוכל לנצל בזמנך הפנוי, עליך לחשוב על צבע. מה אתה לובש הכי הרבה?

ג'ינס וחולצה - אם כן אולי צבע שוקולד, או אולי ערמון או אפילו תיק שהוא בגוון חום עשיר יתאים לך ביותר. אם אתה לובש חליפות אפורות כל הזמן, כנראה שחום לא יתחבר !תחשוב על צבעים שחורים, כחולים כהים או ירוק זית. גם את הלבוש המזדמן שלך, האם אתה צריך תיק אחד לעבודה ותיק שני כשאתה יוצא ? או שאתה יכול למקסם תיק אחד שמתאים לשני המקומות? כל כך הרבה שאלות!


כאשר אתה בוחר תיק לגבר, החומר הוא המפתח. . העריך כיצד תשתמש בתיק שבחרת. האם זה בשביל לקחת את הדברים החשובים שלך לחדר הכושר? האם זה למסמכי עבודה, מחשבים ניידים או לנסיעות? תיקי עור מקוריים הם כנראה המסוגננים והעמידים ביותר. הם אולי יותר יקרים אבל הם בנויים להחזיק מעמד, הם גם המתנה המושלמת. תיק שליח מעור, תיק נסיעות או תיק גב נראה אופנתי ומלוטש ויוסיף נופך של מעמד לכל אנסמבל.

לעבודה

תיק המסנג'ר המציע סגנון וינטג' ורבגוניות, צריך להיות התיק המתאים לכל גבר שרוכש תיק בפעם הראשונה. בין אם אתה מעדיף תיק מובנה או אופציה גמישה , אתה יכול לבחור את העיצוב המתאים לך. תיק חוצה גוף, מושלם לנסיעות למשרד וממנו, ואם אתה רוכב לעבודה ממש לא מפריע. כאשר אתה מגיע לסביבת העבודה שלך עבור לנשיאת התיק עם ידית הנשיאה והנה יש לך תיק למטרות כפולות .

לנסיעות או לחדר כושרתיק דאפל מעור אידיאלי לחדר הכושר ולנסיעות, מספקים מספיק מקום לפריטים כבדים יותר אותם ניתן להכניס לתיק בקלות. קל לנשיאה עם רצועה או באמצעות ידיות כפולות זו אופציה מצוינת לגברים בדרכים שאוהבים לשמור על כושר.

פנאי יומיומי ולבוש מזדמן

תיק השליחים חוזר שוב, אם אתה בוחר בסגנון קטן יותר מאשר לעבודה תלוי בך - אולי לך על עור רך יותר, מאשר על סגנון תיק מובנה. תיק השליחים המזדמן יכול להכיל צעצועים, אוכל, ארנקים, פינוקים לכלבים, טאבלטים וטלפונים ניידים ולא תרגיש לא במקום כשאתה בין החברים שלך. בין אם אתם בבר, בפארק או בחופשת יום - תיק שליח לגברים מתאים לכל הצרכים.

לחיק הטבע

תיק גב הוא בחירה מצוינת עבור עיסוקים בחוץ, ביקורים בחדר כושר וימי חופשה באופן כללי.

לאחר שרכשת את התיק הראשון שלך הכל הופך להיות קל יותר ולכל גבר מגיע תיק איכותי. הוא לא רק שומר את כל היסודות היומיומיים שלך, הוא מבטיח שלא תצא מהבית בלי הדברים החשובים !

בחרו את הסגנון, הצבע הבד או העור המתאימים לכם ואז תחשבו בדיוק בשביל מה אתם רוצים אותו. לאחר שתסגור את הפינות האלה תהיה מוכן לרכוש את התיק הראשון שלך.

למגוון המלא כנסו :Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page