ניקוי תיק עור -טוסקני תיקים

עודכן: 27 במרץ

ניקוי תיק עור -טוסקני תיקיםתיק עור הוא מוצר פרקטי ועמיד בפני שחיקה שזקוק לטיפול הולם. כל דגם עור יחזיק מעמד הרבה יותר זמן ויראה מושלם לאורך חייו אם הוא טופל כראוי. עם הזמן חומר זה יכול לדהות, להתלכלך, להתחכך במקומות מסוימים, ולכן יש לגשת לתהליך הניקוי שלו בצורה אחראית ונכונה ביותר.


ניקוי תיק עור - טיפים כלליים

ייתכנו כתמים שומניים על השקית, זיהום בצורת ניתזים מכלי רכב חולפים. מוצרים אלה משמשים בתנאים מאובקים ומלוכלכים, ולכן מוצרים כאלה זקוקים לניגוב תקופתי. בצורה נכונה יש לבצע הליך זה כדלקמן.

סבון לתינוקות;

פומפיה דקה;

מים רותחים תלולים;

אַמוֹנִיָה;

תַחְבּוֹשֶׁת.

סבון מגורר על פומפיה דקה יש לשפוך במים רותחים ולהמתין 10 דקות. הסבון צריך להתמוסס לחלוטין. לאחר מכן, יש צורך להוסיף 2 מ"ל אמוניה לתרחיף שנוצר ולערבב. יש צורך לקפל את התחבושת מספר פעמים, להרטיב אותה בתמיסה, לסחוט אותה מעט ולנגב בעדינות את המקומות בלכלוך. לאחר מכן, אתה צריך לעבור בקלות דרך המקומות המזוהמים עם ספוג לח, כדי שלא יישארו פסים. לאחר מכן, אתה צריך לנגב את המוצר המטופל עם מטלית שאין לה ערימה. לאחר סיום הניקוי, עליך למרוח את אחד מהמוצרים המשמשים לריכוך העור.


תיק עור במצב טוב אך מרוח מעט בלכלוך או אבק ניתן לניקוי בעזרת מסיר חלב או איפור. במוצר זה מרטיבים ספוגית צמר גפן, מטפלים בו ללכלוך ולאחר מכן מנגבים את המקומות הללו במטלית רכה.


במידת האפשר, ניתן להשתמש בתכשירי קוסמטיקה המיועדים לטיפול בעיניים. יש לו הרכב עדין יותר מאמצעים אחרים. יש צורך לנטוש מוצרים שיש בהם הרבה אלכוהול בהרכבם.


בחלק החיצוני של התיק במהלך השימוש עלולים להופיע שריטות, מקומות שחוקים, קמטים. אי אפשר להסתיר אותם לחלוטין, אבל אתה יכול להשתמש בשכבות דקורטיביות או אבני חן בשביל זה. לשם כך, אתה יכול לקנות קרם ריכוך בחנות מוצרי עור, לבחור את הצבע המתאים ביותר לתיק. על מנת שהתהליך יצליח ככל האפשר, יש לבדוק את הקרם הנרכש על פיסת עור נפרדת לפני השימוש על השקית. בזכות הקרם העור יהפוך למט, אם תרצו שהוא יבריק תצטרכו לשפשף אותו בספוג מנצנץ, המשמש לרוב לניקוי נעליים. חשוב להשתמש בתרכובות מסוג מרכך כדי למנוע הופעת סדקים וקמטים.


תיקי עור זקוקים לטיפול מיוחד בקיץ ובחורף. כדי שהם ישמרו על המראה האטרקטיבי והגמישות שלהם לאורך זמן רב ככל האפשר, כמו גם לחידושו החזותי, יש צורך לטחון אותו בגליצרין נוזלי. לשם כך, יש למרוח כמות קטנה מהמוצר על כרית צמר גפן קוסמטית, ולנגב את כל פני המוצר, המתן 30 דקות. לאחר מכן, צחצחו את המשטח עם מטלית רכה ונטולת מוך. אם אין לך גליצרין, אתה יכול להשתמש ב:

נפט;

שמן קיקיון;

קרם ידיים שמן, ללא ריח.

השתמש במוצרים אלה באותו אופן כמו גליצרין.


בעת החלת קרם גוון או הרכב ריכוך, אתה צריך לפקח על הכמות שלו. העור יכול לספוג רק כמות קטנה של מוצר, כל דבר שהוא לא יכול לקבל יתייבש ויהפוך לפסים או פגמים לא מושכים. אם, בכל זאת, כמות מוגזמת של המוצר עלתה על העור, אתה צריך לקחת שמן זית, למרוח אותו על כרית צמר גפן ולנגב את המקומות האלה כמה פעמים. לאחר מכן, אתה צריך לטפל במשטח עם מטלית נטולת מוך.


ניקוי בטנה של תיק עור

כדי לשטוף את הבטנה, אתה צריך להכין תמיסת סבון, בשביל זה אתה צריך לערבב:


כ-100 מ"ל שמפו או סבון נוזלי;

400 מ"ל מים חמימים.

פתרון זה מוקצף למצב של קצף. יש לשחרר את הכיסים הפנימיים של התיק מכל החפצים, הדברים הקטנים, מהדקי הנייר ופריטים אחרים, הופכים את בד הבטנה כלפי חוץ, שמים אותו במיכל עם קצף, ספוג לחלוטין ונותנים לעמוד בצורה זו במשך 10 דקות. לאחר מכן, אתה צריך לשטוף את הבטנה ביד כדי לא להרטיב את העור. הבטנה השטופה מיובשת הרחק מאור השמש.


אם תיק העור בפנים מתלכלך בזמן נסיעה, אתה יכול להשתמש במגבונים אנטיבקטריאליים פשוטים כדי לנקות אותו. הם משפשפים את המקומות המזוהמים מספר פעמים ומתייבשים.


כיצד להסיר כתמים על העור

אתה יכול להסיר כתמים על העור בבית באמצעות אחת השיטות האוניברסליות הפשוטות. למטרות אלה, אתה יכול להשתמש בטלק או גיר. כתמים טריים מוסרים עם אבקת תינוק ללא ריח. יש להפיץ אותו באתר הזיהום, לתת לו לעמוד במשך 30 דקות, להסיר אותו במים באמצעות מברשת עם זיפים רכים. אם אין טלק, ניתן להשתמש בגיר לבן, אותו יש לטחון לאבקה, וכן בטלק, לפזר על מקום הזיהום ולהשאיר למשך 15 דקות.


אשכולית היא מסיר כתמים מצוין. אתה צריך לסחוט קצת מיץ על צמר גפן ולנגב את הכתם. במקרה של זיהום חמור, יש להוסיף למיץ אשכוליות מיץ לימון באותה כמות. לפני השימוש בתמיסה זו, עליך לבדוק אותה על פיסת עור נפרדת. לימון עלול להשאיר כתם מולבן לאחר השימוש בו. לאחר הסרת כתם הלכלוך, עליך לנגב את השקית במטלית לחה.


ניקוי עור פטנט

טיפול בעור פטנט דורש לא רק ניקוי, אלא גם הברקה כדי שלא ידהה. לכלוך ממשטח כזה מוסר במהירות, אתה רק צריך לנגב את הלכלוך באמצעות מגבון אנטיבקטריאלי. לאחר מכן, באמצעות בד צמר, פוליש עור פטנט. כדי שתיק כזה ישמש לאורך זמן, צריך לקנות שעווה מיוחדת בצורת ספריי או אירוסול המיועד לעור פטנט. עליך להשתמש בכלי זה בהתאם להוראות בתדירות של פעם אחת ב-7 ימים.

פוסטים אחרונים

הצג הכול