top of page

מהו עור מלא?אביזרי העור המעודנים והיקרים ביותר עשויים מעור מלא. זהו סוג העור המובחר שרובנו מחפשים. או לפחות צריך להיות אחרי. הוא מציע עמידות מקסימלית, וככל שעובר הזמן, הוא מתיישן יפה. עם זאת, מציאת מוצרי עור מלאים היא לפעמים די מסובכת מכיוון שקשה לזהות אותם. בנוסף, עור זה הוא גם נדיר במיוחד. לכן, החלטנו להציע לכם מדריך קטן. כאן נסביר מהו עור מלא וכיצד ניתן לזהות אותו בצורה נכונה. אז, ללא עיכובים נוספים, בואו נצלול ישר לתוך.


איך מייצרים עור מלא?

בשביל מה אתה יכול להשתמש בו?

איך מזהים עור מלא?

כיצד לשמור על מוצרי עור מלאים?

סיכום

איך מייצרים עור מלא

עור מלא מתייחס לרמת העור העליונה של החיה - זו שמתחת לשיער. זה החלק החזק והעמיד ביותר בעור של בעל חיים.

במהלך תהליך ייצור העור, ההבדל העיקרי בין גרגיר מלא לסוגי עור אחרים הוא חלק השיוף. שלא כמו צורות עור אחרות, היצרן לא ישייף את כל הדגנים. העניין הוא להשאיר אותו כמה שיותר טבעי, כדי שהוא ישמור על העמידות שלו.


אם לעור החיה יש כמה סימנים, כמו צלקות, זה יכול רק להוסיף לאותנטיות של העור. הסימנים הללו הם הוכחה לכך שהחיה הייתה קיימת אי שם בעולם, ושהחומר מגיע מהטבע.


העורות עלולות להכיל גם שומות ושינויי צבע. זה גם מוסיף נופך של קלאסה לתוצר הסופי. עם זאת, חלק מהיצרנים עדיין נמנעים מעור פגום מעט.


אם אתה רוצה לעשות עור מלא, זה צריך להיות מושלם וללא כל תיקונים. לכן, זה די ברור שהתהליך גוזל זמן, כי אין קיצורי דרך.


בשביל מה אתה יכול להשתמש בו?

סוג זה של עור מוצק ובעל מראה טבעי יותר. עם זאת, כאשר אתה משתמש בו לייצור תיקים, חגורות, תיקים ומגפיים, זה מתגלה כבחירה פנטסטית. בשל העובדה שהוא לא עבר את תהליך השיוף, הסיבים נראים וחזקים. לכן, המוצרים העשויים מעור מסוג זה יכולים להחזיק מעמד לכל החיים.


בנוסף, עור כזה גם מפתח עם הזמן פטינה נפלאה. למרות שחלק מהאנשים לא מעריכים את השינויים הללו במוצרים שלהם, למעשה הפטינה מוכיחה את איכות העור.


ככל שהעור מתיישן, הפטינה מתפשטת ומשנה את צבע המוצר. לכן, אם תקנו היום תיק מעור מלא או תיק יד, הוא ייראה יפה עוד יותר בעוד עשר שנים או יותר.

איך מזהים עור מלא?

לפני רכישת מוצר מעור מלא, חיוני לבצע מספר בדיקות פשוטות. קודם כל, סוג זה של עור יקר יותר באופן משמעותי מהאחרים האיכותיים הנמוכים יותר, כמו עור אמיתי או עור אמיתי הידוע לשמצה. לכן, אם המחיר נראה נמוך באופן חשוד, יתכן מאוד שזה לא זה שאתה מחפש.


שנית, עליך לבחון אותו חזותית, מכיוון שיהיו בו גרגרים גלויים שתוכל לראות בבירור. לכן, אם זה אפילו אפילו ללא "פגמים", אז זה לא מה שאתה מחפש. אתה צריך לחפש כמה צלקות או שריטות. אם אפילו העברת את האצבע שלך עם ציפורן ברכות מעל תיק העור המלא, זה אמור להיות מסומן. ואם לא יקרה כלום, אתה מסתכל על איזה תיק יד נחות שמקבל כמה שכבות של ציפוי כדי להגן עליו מהעולם. וזה לא מה שאתה רוצה.


כיצד לשמור על מוצרי עור מלאים?

אם אתה רוצה מוצר איכותי, אבל גם לא רוצה שהוא יפחד או ישרט יותר מדי, תצטרך לשקול להשקיע קצת כסף במרכך עור. חשוב לציין כי קרמי גוף וקרמים עובדים יפה באותה מידה. עור מלא סופג בלסם או מרכך אחר הממלא את הנקבוביות הקטנות ו/או הצלקות בקרם ועוזר להחלמה עם הזמן. בדיוק כמו העור האמיתי של בן אדם.


ובכל זאת, זה לא אומר שאתה צריך להוציא על זה סכום משמעותי של כסף. מוצרים טבעיים כגון שמן זית כתית מעולה יכולים להיות ציפוי טבעי מושלם, להוסיף קצת לחות והגנה בו זמנית. כל שעליכם לעשות הוא לשפשף אותו לתוך המוצר ולתת לו לחלחל לתוך הנקבוביות.


עור מלא הוא תחזוקה נמוכה באופן כללי, אבל אתה עדיין צריך לטפל בו כמו שצריך אם אתה רוצה שהוא יחזיק לך כל החיים. החלק החשוב ביותר הוא להרחיק אותו מיותר מדי מים ואחר כך יותר מדי שמש. לכן, אסור להשאיר סוג זה של עור ליד רדיאטור. בנוסף, אם נשפך עליו משהו, או נקלעת לגשם, אל תשתמש עליו במייבש שיער. זה עלול להזיק לעור ולהפוך אותו יבש ונוקשה.


סיכום

ובכן, זה אמור לנקות כמה תפיסות מוטעות לגבי מהו עור מלא. זכור, זה לא זהה לעור "איכותי" או "אמיתי". זו כל העסקה השונה שכדאי להשקיע בה. כך או כך, אם קראתם עד כאן, כדאי לכם לבדוק את תיקי העור המדהימים שלנו לגברים ולנשים! רוב המוצרים שלנו עשויים מהעור המוזכר וישרתו אתכם במלואם.

פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page