top of page

לבחור נכון את תיק העור שמתאים לך Tuscany Bags

עודכן: 24 באוק׳ 2021

מכיוון שרוב הנשים תמיד נושאות את עיניהן לסגנונות ועיצובים חמים של תיקי יד, הן הפכו יותר ממוקדות במעקב אחר מגמות האופנה האחרונות מבלי לשקול אם התיקים יתאימו לדמותן. זו אחת הטעויות הנפוצות ביותר !. במקום לקנות את תיק היד המתאים למבנה גופם, הן הולכות אחרי המותג, הסגנונות והעיצובים רק כדי להיות בקנה אחד עם הטרנד החם ביותר באופנה.כולנו יודעים שסגנונות אופנתיים של תיקים , במיוחד אם מדובר בתיקי מעצבים מפתים מאוד לקנות למרות שהם לא מתאימים לדמות שלך. אבל גישה זו אינה דרך אידיאלית לגרום למראה שלך להתבלט. ההמשך לאופנה העדכנית לא מספיק רק כדי לגרום לך לזרוח. זכרי תמיד כי כל דבר שאת לובשת חייב להיות בעל תיאום ואיזון עם הגוף שלך. עבור חלק מהנשים שחובבות אופנה 'הבחירה וההתאמה של תיקים פשוטים עבורן אך עבור אחרות שאינן, זה לא פשוט.


להלן כמה קווים מנחים בסיסיים שיעזרו לך בבחירת התיק הטוב ביותר עבורך:


1. בחרי את הגודל הנכון של תיק היד


לדעת את הגודל הנכון של תיק יד למבנה הגוף שלך צריך להיות הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון לפני רכישתו. זה יעזור לך למצוא את תיק היד המתאים ביותר שייראה לך הכי טוב. רק זכרי כי לא משנה כמה התיק אלגנטי שאת נושאת, הוא לא יעשה את העבודה אם לא יתחבר עם הדמות שלך.


רוב מומחי האופנה מציעים שאם את נמוכה וקטנת ממדים, עדיף לבחור תיקים קטנים שיתאימו היטב לתלבושת שלך. הסיבה לכך היא שבחירת תיקים גדולים תגרום לך להיראות קטנה יותר. מצד שני, אם אתה גבוהה ורזה, עליך להימנע מהתיקים הקטנים האלה. את יכולה להסתמך על שימוש בכמה תיקים בגודל בינוני, וגדול, כי הגדלים האלה יהיו המתאימים ביותר לקומה שלך.


2. בחרי את הצורה המתאימה של תיק היד


בחירת הצורה הטובה ביותר של תיק היד לדמותך היא העדפה נוספת לפני הרכישה. זכרי תמיד כי נשיאת תיק יד המתאים למבנה גופך היא הדרך הטובה ביותר להיראות מסוגננת ואופנתית מכיוון שתיק באמת עוזר לשנות ולשפר את המראה הכללי שלך.


הטיפ הטוב ביותר להשיג זאת הוא לוודא שבחירת צורת התיק שלך היא הפוכה ממבנה גופך. אז אם אתה רזה וגבוהה, עליך לבחור תיק מעוגל שיתאים ביותר למראה שלך. עם זאת, אם יש לך מבנה גוף קצר יותר, תיק גבוה ומלבני מתאים לך בכדי לגרום לך להיראות גבוהה.


3. בחרי צבע שמשלים את רוב התלבושת שלך


לאחר שבחרת את הגודל והצורה הנכונים של תיק יד המתאים לך ביותר, הגיע הזמן לבחור את צבעו. התאמת צבע התיק לתלבושת ולנעליים שלך היא דרך אידיאלית לסגנון אופנתי. נסי לקנות תיק יד צבעוני בעל צבעים דומיננטיים שיתאימו לרוב הבגדים שלך. אבל כדי להיות יותר פרקטיים, את יכולה גם ללכת על תיק רגיל עם צבע אחד בלבד. מומלץ ביותר לקחת תיקי צבע ניטראליים מכיוון שהם בחירה פופולרית. שחור הוא צבע ניטרלי, כך שלעולם לא תוכל לטעות בבחירתו מכיוון שהוא תמיד בא בסגנון ובאופנה. אתה יכול גם להרמוניה עם כל צבע התלבושת שלך. מומלץ להשתמש גם בצבעים חום ולבן מכיוון שאת יכולה להתאים אותם גם לרוב הבגדים שלך.


4. תיק היד בהתאם לאירוע


ולבסוף, חשוב מאוד שתדעי מה תהיה המטרה של תיק יד. כדי להיות מעשיים, עליך לקחת בחשבון כמה שיקולים על הפונקציות של התיק מכיוון שכל אירוע, מקום ועונה דורשים סגנונות ועיצובים שונים של תיקים. רק וודאי שבחרת תיק יד משלים למקום או לאירוע ספציפי ואין ספק שתשיגי את התלבושת המסוגננת שאת הכי רוצה.


עכשיו ,עם כמה טיפים בסיסיים בבחירת תיק יד שמתחבר עם הדמות שלך, תוכלי ליהנות מהקניות שלך בכמה חנויות ובוטיקים. אבל אם את לקוחה שאין לה מספיק זמן לצאת לקניון, תוכלי למצוא כמה אתרי קניות מקוונים לנוחיותך ולבקר במדור תיקי העור שלהם למבחר רחב בגדלים, צורות וסגנונות שונים של תיקי יד שיגרמו לך לזרוח מעל השאר.


פוסטים אחרונים

הצג הכול
Post: Blog2_Post
bottom of page