top of page

כיצד להסיר כתמים מתיק העור שלך: מדריך מלאהסרת כתמים מתיק עור היא פעילות עדינה שיש לבצע בזהירות ובתשומת לב. מוצרי עור אמיתי, כגון תיקים ותרמילים, נתונים לזיהומים מרובים מיום ליום. טיפול בתיק עור הוא המפתח לעמידות שלו. עם זאת, לעור יש מספר מאפיינים שהופכים את שיטות הניקוי הסטנדרטיות ללא מתאימות לתיקים שלנו. בואו נסתכל על כל הטריקים והסודות לניקוי תיק עור כדי שהאביזר האהוב עליכם יוכל להחזיק מעמד זמן רב יותר.

כיצד להסיר כתמים מ תיקי עור

רשימת הזיהומים עבור תיקי עור היא נרחבת מאוד. אלה הנפוצים ביותר:

כתמים שומניים;

הכהויות;

שריטות;

אָבָק,

עקבות של דיו מעטים;

מוצרי קוסמטיקה (שפתון, בסיס, צלליות וכו').

למרבה המזל, ניתן להילחם בכל זיהומים ועם טיפול נאות, התיק שלך יחזיק מעמד זמן רב.


איך לשקם תיק עור?

עור הוא חומר מיוחד הדורש טיפול עדין. כאשר מנקים אותו כדאי לדעת שאסור לשמור את התיק מתחת למים זורמים, אחרת העור יתקלקל. בנוסף, בכל מוצר שבו משתמשים, יש למרוח את האחרון רק עם מטלית רכה או ספוג. זה ימנע נזק נוסף לעור כמו שריטות.


אולי זה מובן מאליו, אבל תמיד עדיף לזכור שניקוי במכונת הכביסה אסור בהחלט. אפילו מוצרים באיכות גבוהה ייצאו מעוותים וכתוצאה מכך פרידה מהתיק שלך.


מומלץ לבצע את המניפולציות המתוארות להלן, עם חתיכת עור קטנה ממנה עשוי התיק. אם אין לך את זה זמין, תחילה נסה לנקות חלק קטן, בפינה לא בולטת.


תיק עור להסרת כתמים פינה נסתרת


כיצד להסיר כתמים מתיק עור בהיר מבלי לפגוע בו?

לפני ניסיון להסיר כתמים מתיק עור חשוב לדעת שהמוצרים לשימוש עבור עור כהה או בהיר שונים לחלוטין. לעולם אין להלבין תיק מעור כהה ואילו תיק מעור בהיר או לבן אסור לנקות בחומרים שומניים וצמיגים. שקיות צבעוניות, לעומת זאת, יש לנקות בזהירות מיוחדת על מנת לשמר את בהירות הצבע.


שיטות לניקוי אביזרי ותיקים מעור בהיר או לבן:

קודם כל, אנו ממליצים לך להשתמש במוצרים מקצועיים לניקוי תיקי עור כמו חלב ניקוי לעור, ספריי ניקוי יבש לעור ומרכך תיקי עור. כל המוצרים הללו נמצאים בקלות בשוק. בפרט, חלב ניקוי הוא מוצר ספציפי להסרת כתמים ולניקוי עור מבלי לפגוע בו.


שימו לב: לכל סוג שיזוף קיים מסיר כתמים ספציפי. יתר על כן, מסירי כתמים שונים גם בסוג הכתם שהם יכולים להסיר. אנו תמיד ממליצים לך לקרוא את חוברת ההוראות לפני השימוש במוצרים אלה על עור לבן או בהיר ולבדוק תחילה את חלב הניקוי בפינה לא בולטת נסתרת של התיק שלך.


מים מיסלריים או טוניק פנים מסוגלים להסיר עקבות של מוצרי קוסמטיקה מעורות בגוונים בהירים.

רצועת גומי לבנה יכולה להסיר עקבות עיפרון או עט על עור לבן. גורם חשוב הוא ניקוי הגומייה, אחרת קיים סיכון להוספת כתמים חדשים.

סודיום ביקרבונט. ממיסים כף סודה לשתייה בליטר מים חמימים. ברגע שהסודה לשתייה נמסה לחלוטין, נוכל לטבול מטלית רכה, לטבול אותה ולסחוט אותה היטב ואז לנגב אותה על עור בהיר בעדינות. ברור שעושים את הבדיקה הראשונה תמיד בפינה נסתרת של התיק.

סבון מרסיי מסוגל להסיר אבק, דיו וטביעות ידיים. פשוט ממיסים כמה פתיתי סבון טבעיים של מרסיי במים. אנחנו מעבירים מטלית ספוגה בתערובת הזו על תיק העור הלבן שלנו תמיד עושים בדיקה ראשונית בפינה נסתרת. לאחר מכן אנו משתמשים במטלית נוספת, מורטבת מעט במים בלבד, לסיום. לבסוף, כשהמוצר יבש, אנו מורחים את מרכך העור.

איך מנקים תיק זמש?

זמש הוא חומר עדין ורך וכמו כל חומר אחר, נשחק עם הזמן. למרבה המזל, מספיקים כמה אמצעי זהירות טבעיים פשוטים כדי לשמור על זמש במצב טוב.


ריסוס לניקוי הסרת כתמים על שקית זמש


הדבר הראשון שאתה צריך לדעת הוא לחלוטין לא להשתמש במים כדי לנקות את הזמש.


ניתן להשתמש בתרסיסים מיוחדים להסרת כתמים יבשים, שניתן למצוא בקלות בשוק.


אם, לעומת זאת, אתה לא ממש רוצה להשתמש בספריי יבש או מעדיפים שיטות "עשה זאת בעצמך", נסה להשתמש במגבת נקייה או במחק עיפרון רך כדי לשפשף את הזמש. אבל היזהרו לא לשפשף יותר מדי כדי לא להרוס את המרקם והעקביות של החומר.


כדי למנוע פגיעה בתיק זמש מהגשם, כדאי לטפל בו מראש בעזרת ספריי איטום. ניתן למצוא מוצרים מסוג זה הן בחנויות והן בחנויות מתמחות.


התרסיס יוצר סוג של סרט בלתי נראה שיכול להגן על הזמש מפני מים או נוזלים אחרים. בנוסף, האיטום יעניק לתיק הזמש שלך מראה חדש לחלוטין, שיחיה את הצבעים.


מומלץ לנקות את תיק הזמש מדי שבוע, באמצעות מברשת זיפים רכה.


יש להבריש את העור בתנועות ליניאריות בכיוון אחד על מנת למתוח את סיבי פני השטח ולהסיר לכלוך. על מנת לא להחליש את העור, יש להימנע מתנועות מעגליות או קדימה ואחורה.


איך מנקים את החלק הפנימי של תיק עור?

להסרת כתמים מבפנים של תיק עור, מהבטנה, אפשר להשתמש בחומרי ניקוי כביסה רגילים. עם זאת, חיוני לא להרטיב את הבד בתוך התיק יותר מדי כדי למנוע מהעור להיספג במים.


אם יש כתמים על הכיסוי, ניתן להסירם על ידי הרטבת האזור המיועד לניקוי בלבד וטיפול בתמיסת מים ואלכוהול או בסבון מרסיי מדולל. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לייבוש הכיסוי.


לספיגת לחות אפשר למלא את השקית בנייר.


איך לחדש תיק ישן

קודם כל, תיקי עור לנשים , בדיוק כמו נעליים, חייבים לקבל לחות כל הזמן כדי לשמור אותם רכים ומבריקים. אנו ממליצים לך לא להשתמש בקרמי הגנה צבעוניים, שעלולים להכתים את העור, אלא להשתמש בלק ניטרלי. מדובר במוצר טבעי המבוסס בעיקר על לנולין, שעוות דבורים ושמן אבוקדו המזין את העור וגם מונע היווצרות של קמטים וסדקים בחלקים העדינים ביותר.


אז אם התיק האהוב עליך מאבד צבע, מרחי את הלק הנייטרלי עם מטלית יבשה ורכה על כל פני התיק. שפשפו אותו היטב כך שיחדור לעור. מומלץ לחזור על פעולה זו כל שבועיים-שלושה או בכל מקרה בכל פעם שנראה לך שתיק העור שלך הופך לדהייה או משעמם.


במקרה שהכתמים והשריטות בולטים מדי, רצוי להתערב עם ספוגים או גומיות מיוחדים מעט שוחקים, הקיימים בשוק בחנויות מתמחות, לשימוש על פני האזור הפגוע. נסה לעשות זאת בעדינות מבלי ללחוץ חזק מדי, אחרת אתה מסתכן בהחמרת המצב. קחו בחשבון שהעור של התיקים הרבה יותר דק ועדין מזה המשמש להנעלה.


על ידי ביצוע ההמלצות הפשוטות האלה, אתה יכול בקלות לנקות, לחדש ולהעניק לחות את תיקי העור שלך בבית. אל תשכח, עם זאת, את ההבדל בין השימוש במוצרי ניקוי שונים. בכל שיטת ניקוי שתבחרו, נסו אותה תמיד על חלק קטן, בפינה לא בולטת, לפני ניקוי או שטיפת המוצר כולו.


נסה תמיד להשתמש במוצרים מקצועיים לניקוי ולחות של תיקי עור, כגון מסירי כתמים ספציפיים, חלב ניקוי ולקים ניטרליים.

שמור את התיק בשקית הבד חסינת האבק שלו והשתדל לא להשתמש בשקיות ניילון: זכרו, העור צריך לנשום. על ידי כך תמנע ממנו לצבור אבק.


נסו להשתמש בשיטות הפשוטות הללו, אבל מעל הכל, שמרו על תיקי העור שלכם מהיום הראשון ותראו, הם יחזיקו לכם זמן רב.למגוון המלא כנסו לאתר הבית של תיקי עור טוסקני.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Post: Blog2_Post
bottom of page