top of page

Luksusa ādas somas sievietēm - Toscany somasĀdas soma ir ieguldījums, un, izvēloties, ir jāņem vērā daži galvenie punkti, lai nodrošinātu, ka soma jums derēs. Vienmēr nosveriet savas somas mērķi un priekšmetus, kurus plānojat regulāri nēsāt līdzi. Kā pamatu mērījumiem vēlams izmantot esošu portfolio. Somai ir jāguļ pār plecu, pārbaudiet roktura garumu un nolaižieties, lai būtu vieta pāri kuplam ziemas mētelim. Krustveida siksna arī piešķirs papildu daudzpusību. Somas ir dažādas apdares, sākot no ļoti iebūvēta izskata līdz maigam un brīvam siluetam. Ir svarīgi, lai somas struktūra atbilstu paredzētajam mērķim, lai novērstu nevajadzīgu nodilumu un spiedienu uz ādu. Ja iegādājaties vienu somu katram gadījumam, jūsu izvēle noteikti var atvieglot pāreju starp tērpiem un gadalaikiem. Izvēlieties klasisku un mūžīgu radījumu. Vienmēr ir patīkami eksperimentēt ar krāsu, taču, ja vēlaties iegādāties somu ikdienas lietošanai, šekeļi ir brūni, dzeltenbrūni un blāvāki toņi, kas var vieglāk apvienoties ar jūsu drēbju skapi.

Kāda soma man ir vajadzīga? Nav stingru noteikumu, lai atrastu perfektu somu, jo katra vajadzības ir atšķirīgas. Tomēr, aplūkojot kapsulas skapja principu, ir laba vieta, kur sākt. Kapsulas skapis sastāv no mūžīgiem un būtiskiem priekšmetiem, kas atbilst visām jūsu vajadzībām un ir viegli kombinējami savā starpā. Jūs vienmēr varat paplašināt savu kolekciju, bet sāciet ar pamatiem.

Kabatas vai nodalījumi vienmēr ir noderīgi, lai uzturētu kārtību. Lielos maisos varat izmantot mazākus maisiņus, lai nodrošinātu, ka visam ir sava vieta un to ir viegli atrast. Ieteicams izmērīt lielākos priekšmetus, kurus vēlaties nēsāt somā, lai pārliecinātos, ka tie ir piemēroti. Dizaina ziņā jūsu somai jābūt jums viegli pieejamai, bet zaglim grūti sasniedzamai. Ja nēsājat smagus priekšmetus, iespējams, vēlēsities izvēlēties platākas siksnas, jo tās ir ērtākas uz pleciem. Ja plānojat ceļot ar somu, padomājiet par to, ko vēlaties ievietot somā un kā tas ietekmēs tās svaru. Tāpat jāpārbauda, ​​vai somas izmēri ir piemēroti rokas bagāžai.

Noklikšķiniet, lai skatītu dažādas ādas somas luksusa sievietēm

Recent Posts

See All

Kommentare


Post: Blog2_Post
bottom of page